Napsali o nás

3.1.2017 | Týdeník Krnovské noviny

Na křídlech vzpomínek

Návštěvníci Flemmichovy vily mají až do 8. ledna příležitost navštívit zvláštní výstavu Na křídlech vzpomínek, kterou tvoří takzvané reminiscenční předměty. Jde o vzpomínkové krabice, historická leporela nebo stromy života, které ze svých vzpomínek vyrobili klienti z Domova pro seniory Krnov za pomoci pracovníků pro volnočasové aktivity.

Více...
 
6.12.2016 | novinky.cz

Ostravští senioři na poznávací výpravě v Dolní oblasti Vítkovice

Zvědavost a touha po vzdělání věkem a obsahem neslábne, ba naopak. Určitě to platí pro klub seniorů UKS z Univerzity třetího věku ostravské Přírodovědecké fakulty. Jeho členové se rozhodli poznat areál Národní průmyslové památky Dolní oblast Vítkovice, a to pořádně do hloubky.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
7.6.2016

Poděkování

Domov Odry, p. o. se zapojil do projektu „Plníme přání seniorům“, což je iniciativa společnosti Sodexo, která se ve spolupráci se svými partnery, Diakonií ČCE a Asociací poskytovatelů sociálních služeb a projektu SenSen (Senzační senioři) nadace Nadaci Charty 77/Konta Bariéry snaží podporovat aktivní stáří a naplňuje přání a sny seniorů. Senioři Domova Odry, p. o. tak měli možnost přemýšlet o svých snech a přáních.

Více...
 
4.5.2016 | Lidové noviny

Plňme přání seniorům

POZITIVNÍ ZPRÁVY

Již přes 200 tisíc korun se podařilo vybrat v rámci 4. ročníku sbírky Plníme přání seniorům. Cílem projektu je podpořit aktivní trávení volného času ve stáří.

Více...
 
4.5.2016 | Domažlický deník

Senioři dostanou mobilní záhonky

Plzeň – Klienti Domova pokojného stáří sv. Alžběty se už brzy dočkají mobilních záhonků.

Více...
 
2.5.2016 | Zpravodaj města Studénka

Charita Studénka se přihlásila do projektu Plníme přání seniorům firmy Sodexo

Cílem tohoto projektu je zlepšování kvality každodenního života seniorů prostřednictvím plnění jejich přání.

Více...
 
4.3.2016 | Krkonošský deník

Senioři získali návštěvní místnost ve stylu retro, chodí za nimi i děti ze semilské školy

Semily – Vedení domu seniorů v Semilech myslí na své klienty. Nedávno předalo do užívání návštěvní místnost, která tady chyběla.

Více...
 
18.12.2015 | Litoměřický deník

Senioři ze Spolku LiPen pokřtili svou první knihu

Litoměřice – Pro několik seniorů z litoměřického Spolku LiPen byl včerejšek velkým dnem. Mohli se totiž pochlubit svou první knihou. Autoři z Klubu tvůrčího psaní, kteří se již více než čtyři roky scházejí v Knihovně K. H. Máchy, doposud tvořili spíše pro sebe a své přátele. Mají za sebou sice publikování v časopise Klobouk na pařezu, malonákladové vydání několika sborníků či třeba několik literárněvýtvarných výstav, skutečnou knihu však drží v ruce teprve nyní. Podařilo se to také díky iniciativě firmy Sodexo, která sen o vydání knihy zařadila do programu Plníme přání seniorům, ve kterém z 359 dalších přání vybrala 31 nejzajímavějších a ta potom nabídla na svém webu s výzvou k jejich podpoře.

Více...
 
9.12.2015 | Hodonínský deník | str. 02 | Region / seriály

Znojemské Grácie spojuje věk i láska k tanci

Sedmdesátileté důchodkyně tančí na nejrůznějších akcích regionu již osmým rokem. S vervou zatančí polku, mazurku nebo kankán

Více...
 
26.6.2015 | zena.centrum.cz

Jak si užít život i ve stáří? Radí uznávaný odborník

Je věk opravdu jen číslo? I po osmdesátce se dá létat stíhačkou. O kativním stáří jsme mluvili s terapeutem Lucianem Kantorem.

Více...
 
26.6.2015 | Valašský deník

Zahradní terapie pomáhá v Karolince

Pracovníci z domova pro seniory v Karolince letos pro své klienty vytvořili příznivé podmínky pro zahradní terapii. Peníze na vybavení získali z projektu Plníme přání seniorům. Z prostředků pořídili vysoké dřevěné záhony, dřevěné truhlíky, květináče, zeminu, zahradnické substráty, rašelinu i rostliny. „Prostor je zaplněný zakrslými jehličnany, ovocnými stromky a keři, bylinkami, pnoucími se rostlinami a zahradními trvalkami,“ vyjmenovala Petra Čechová z Domova pro seniory Karolinka.

Více...
 
25.6.2015 | Chomutovský deník

Splněné přání: „Podat ruku panu Nehodovi, budu nejšťastnější senior pod sluncem“

Přání, touhy, sny. Máme je všichni. Od malých a při troše dobré vůle snadno dostupných, až po velká, jejichž naplnění nejsou občas třeba ani realizovatelná. Splnění snu mnohdy také dokáže od základu změnit bytí či přístup k životu. Jeden takový příběh se odehrál v kadaňském Domově pro seniory. Pan Petr Nachtigal se setkal se svým sportovním i životním idolem, českou fotbalovou legendou Zdeňkem Nehodou.

Více...
 
23.6.2015 | parlamentnilisty.cz

Sbírka „Plníme přání seniorům“ se blíží ke konci. 22 přání bylo už splněno

Třetí ročník veřejné sbírky projektu „Plníme přání seniorům“ končí 30. června. Celkem 22 seniorů, klubů či zařízení pro seniory se již může radovat, protože právě jejich přání bude splněno. Dalších 9 finalistů však stále čeká na své dárce a mnohdy zbývá pouze malá finanční částka. Stejně jako v předešlých letech, i letos společnost Sodexo každou darovanou korunu zdvojnásobí.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
10.6.2015 | Českolipský deník

Dobrá zpráva pro seniory ze Sloupu v Čechách

Pohodlně zahradničit budou moci nově senioři žijící v domově důchodců ve Sloupu v Čechách díky speciálním stolům, na jejichž pořízení se podařilo získat peníze prostřednictvím projektu Plníme přání seniorům společnosti Sodexo. Několik desítek dobrovolníků posílalo finanční příspěvky, každý pak Sodexo zdvojnásobil, až se podařilo získat potřebných 23 009 Kč. Domov za ně pořídí tři stoly,ke kterým lze najet vozíkem, truhlíky, zeminu, sazenice i zahradnické náčiní. Zahradničení je dobrý způsob, jak seniorům oživit vzpomínky.

 
25.5.2015 | Kutnohorský deník

Třetí ročník sbírky Plníme přání seniorům

Třetí ročník veřejné sbírky projektu „Plníme přání seniorům“ zaznamenal celkem 359 přihlášek, z nichž bylo nezávislou porotou vybráno 31 finalistů. Na splnění čeká ještě 23 přání, mezi nimi je i přání ze Zruče nad Sázavou. V Domově pro seniory Centrin ve Zruči nad Sázavou touží po keramické dílničce. Dárci mohou přispívat až do 30. června. Domov Centrin poskytuje péči klientům s různými typy stařeckých i jiných demencí, ale i pacientům po cévních mozkových příhodách. Důraz pracovníků je tedy kladen na procvičování jemné a hrubé motoriky, a tím i zapojování obou hemisfér mozku, což přispívá k lepšímu zdravotnímu stavu klientů. „Zakoupení keramické pece představuje spojení příjemného s užitečným. Pro klienty je kromě zdokonalování úchopových a motorických funkcí významná i arteterapie, která si klade za cíl podpořit estetické vnímání zpracovávaného a vytvářeného výrobku,“ uvedla Lucie Burkoňová, vedoucí sociálně aktivizačního úseku Centrinu.

 
23.4.2015 | Liberecký deník

Matylda a Tylda touží po vlastním CD

Seniorský pěvecký soubor Matylda a Tylda působící při Komunitním středisku Kontakt se stal již libereckým fenoménem. Elegantní dámy v kloboucích vystupovaly již na mnoha místech po celém městě. Liberečané je tak mohli vidět u liberecké radnice, kašny, v prostorách budovy bývalé Galerie. Navštívili také řadu institucí, domy s pečovatelskou službou, domovy pro seniory a mnohá další místa. Jejich elán a chuť do života je obdivuhodný a veselé melodie, které zpívají, si pobrukují všichni, nezávisle na věku.

Více...
 
21.4.2015 | Mladá fronta DNES

Podpořte sbor, aby natočil CD

Liberecký fenomén, seniorský sbor Matylda a Tylda působící při Komunitním středisku Kontakt, jde za svým snem natočit CD. Proto se soubor přihlásil do soutěže „Plníme přání seniorům“ a rád by touto cestou získal dostatek peněz na natočení vlastního alba. Pokud byste chtěli podpořit Elegantní dámy v kloboucích, máte možnost. Veřejná sbírka trvá od 15. 4. do 30. 6. 2015. Více informací o projektu na www.plnimeprani-seniorum.cz.

 
19.4.2015 | denik.cz

Domov ve Sloupu shání peníze na stůl, co oživuje vzpomínky

Sloup v Čechách - „Kolik dáte vy, tolik Sodexo přidá". Aktivní sociální pracovnice ze Sloupu sází na dobrotu.

Více...
 
16.4.2015 | i60.cz

I vy můžete pomoci splnit přání seniorům

Právě odstartoval už třetí ročník veřejné sbírky projektu „Plníme přání seniorům“, který se snaží podporovat aktivní stáří a naplňuje tužby a sny našich starších spoluobčanů. V letošním roce zaznamenal projekt celkem 359 přihlášených přání, z nichž bylo nezávislou porotou, složenou ze zástupců partnerů, vybráno celkem 31 finalistů.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
27.2.2015 | Českolipský deník

Uzávěrka „Plníme přání seniorům“ již tuto sobotu

V sobotu 28. února je poslední den, kdy mohou senioři, kluby seniorů nebo zařízení pečující o seniory zaslat svá přání do projektu „Plníme přání seniorům“.

Více...
 
21.2.2015 | plzenskenovinky.cz

Uzávěrka pro přání iniciativy „Plníme přání seniorům“ se blíží

28. února je poslední den, kdy mohou senioři, kluby seniorů nebo zařízení pečující o seniory zaslat svá přání do projektu „Plníme přání seniorům.“

Více...
 
18.2.2015 | i60.cz

Projekt Plníme přání seniorům jde do finále. Nepromeškejte ho!

Osmadvacátý únor je poslední den, kdy mohou senioři, kluby seniorů nebo zařízení pečující o seniory zaslat svá přání do projektu Plníme přání seniorům. Tato iniciativa vznikla díky spolupráci společnosti Sodexo s neziskovou organizací Diakonie ČCE, Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a SenSen Konta Bariéry a snaží se podporovat seniory v jejich zájmech, koníčcích a v aktivním trávení volného času.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
23.1.2015 | Táborský deník

Minulý rok vybrali přes milión. Sny seniorům budou plnit i v tomto roce!

Společnost Sodexo spustila na začátku letošního ledna již třetí ročník iniciativy „Plníme přání seniorům“.

Více...
 
16.1.2015 | Slovácký deník

Helena Tlachová ze Šumic: Bídu, jako je v Nepálu, si nedokážete představit

Šumice – Nebála se vyrazit do exotické země, aby tam reprezentovala naši vlast a jazyk esperanto. Řeč je o dvaašedesátileté Heleně Tlachové ze Šumic, která se přihlásila do projektu Plníme přání seniorům a právě díky němu na sklonku minulého roku vycestovala na dva týdny do Nepálu, aby rozšířila povědomí o uměle vytvořeném jazyce esperanto.

Více...
 
15.1.2015 | karlovarskenovinky.cz

Třetí ročník iniciativy „Plníme přání seniorům“ byl zahájen

Minulý rok vybrala iniciativa „Plníme přání seniorům“ přes milión. Sny seniorům bude plnit i v tomto roce! Až do 28. února 2015 mohou senioři, kluby seniorů nebo zařízení pečující o seniory poslat své přání.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
6.1.2015 | Jihočeské deníky

Seskoku padákem se žádný první školní den nevyrovná

Za co by ten život stál, kdyby člověk pořád nesnil, neradoval se z toho, co přichází a na něco se netěšil. Pětasedmdesátiletá učitelka Božena Pazourová z Českého Rudolce při svém vánočním vzpomínání v minulém Deníku Plus prozradila, že by si chtěla v letošním novém roce skočit padákem. Moc dobře ví, jaké to je letět vzduchem, protože už za sebou podobné dobrodružství nad zemí má.

Více...
 
23.9.2014 | Valašský deník

Zahradní slavnost pro naše seniory

„I senioři mají své sny“ – tak zněl podtitul projektu, který nese název Plníme přání seniorům. I senioři z Domova Jabloňová měli svůj sen: uskutečnit Zahradní slavnost, na které by strávili příjemný čas se svými rodinami, blízkými a přáteli při pěkné muzice. Díky dárcům, kteří jejich přání v minulých měsících finančně podpořili, se slavnost uskutečnila!

Více...
 
29.8.2014 | denik.cz

Na oběd se senioři vypravili kočárem

Chabařovice - Životní sen se splnil přátelům Marii Dobešové a Františku Mrázkovi z Domu pokojného stáří svaté Ludmily. Ve čtvrtek před polednem se mohli vydat na vysněný oběd na zámeček Větruše. Ne obyčejně, ale v kočáře taženém párem koní.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
29.8.2014 | Ústecký deník str. 03 Ústecko | VÍT LUKÁŠ

Na oběd se vypravili kočárem

Chabařovice – Životní sen se splnil přátelům Marii Dobešové a Františku Mrázkovi z Domu pokojného stáří svaté Ludmily. Ve čtvrtek před polednem se mohli vydat na vysněný oběd na zámeček Větruše. Ne obyčejně, ale v kočáře taženém párem koní.

Více...
 
20.8.2014 | Jindřichohradecký deník

S úsměvem a volným pádem

Český Rudolec – Paní Božena Pazourová, postavou velmi drobounká žena, si před pár dny splnila tajný sen, který by jí kdejaký chlap mohl závidět a to seskok ze 4 tisíc metrů nad letištěm v Jihlavě. V pořadí šestý seskok si bývalá paní učitelka z Českého Rudolce, dopřála po šedesátileté odmlce v jejích 74 letech. Jak je z jejího vyprávění a fotografií patrné, byl to tandemový seskok s obrovským nadšením a beze strachu.

Více...
 
19.8.2014 | Slovácko - regionální týdeník

Za peníze ze sbírky kyjovské centrum koupí keramickou pec

Kyjov – Od září budou mít uživatelé Centra služeb pro seniory v Kyjově novinku – keramickou pec. Zařízení na ni získalo peníze díky sbírce. „Cílová částka, které jsme museli dosáhnout, byla sedmapadesát tisíc korun. To se nám podařilo, protože jsme vybrali dvacet osm tisíc a firma, která sbírku pořádala, každou vybranou korunu zdvojnásobila,“ sdělil ředitel centra Jan Letocha.

Více...
 
14.8.2014 | Hodonínský deník

Budou mít novou pec. Díky sbírce

Kyjov – Od září budou mít uživatelé Centra služeb pro seniory v Kyjově novinku – keramickou pec. Zařízení na ni získalo peníze díky sbírce. „Cílová částka, které jsme museli dosáhnout, byla sedmapadesát tisíc korun. To se nám podařilo, protože jsme vybrali dvacet osm tisíc a firma, která sbírku pořádala, každou vybranou korunu zdvojnásobila,“ sdělil ředitel centra Jan Letocha. Projekt a s ním spojený výběr příspěvků vyhlásila firma Sodexo letos v dubnu. Přihlásilo se jí 413 zařízení, společnost vybrala čtyři desítky z nich. Centrum služeb pro seniory v Kyjově se mezi ně dostalo. „Když bude v budoucnu něco potřeba a uskuteční se podobná sbírka, můžeme zkusit štěstí znovu. Zájem je ale velký, takže zřejmě dostane šanci někdo jiný,“ dodal Letocha.

 
1.8.2014 | 5plus2

K jubileu dostala dar: tandemový seskok

ČESKÝ RUDOLEC / Čtyřiasedmdesátileté Boženě Pazourové z Českého Rudolce se splnil sen. Nepřála si ani nové elektrokolo, ani umělecký kurz – ale seskok s padákem.

Více...
 
27.6.2014 | 5plus2

KRÁTCE - Diakonie v Krabčicích plní přání seniorům

KRABČICE / Splněno. Senioři z krabčického Střediska Diakonie ČCE se už mohou těšit na nové posezení v parku u domova. V projektu Plníme přání seniorům se podařilo vybrat požadovanou částku 68 000 korun, a to dva týdny před koncem sbírky. Senioři si přáli zvelebit park místy k usednutí, a proto peníze od dárců poslouží k nákupu deseti litinových laviček a tří stolků. (dv)

 
24.6.2014 | Ústecký deník

Číslo dne 8 200

Prozatím tolik přispěli lidé ve veřejné sbírce Plníme přání seniorům na účet Marie Dobešové a Františka Mrázka z Chabařovic. Dvojice seniorů, kterým je přes osmdesát let, žije v Domě pokojného stáří sv. Ludmily a jsou důkazem, že láska kvete v každém věku. Svoje mládí by si rád zamilovaný pár připomněl výletem kočárem na Větruši. Pomoci splnit jim jejich přání může každý, kdo přispěje do sbírky, která je otevřená do 30. června. Zájemci najdou více na webových stránkách www.plnime­prani­seniorum.cz

 
24.6.2014 | Týdeník Opavský a Hlučínský

Týden v regionu

Hradec nad Moravicí – Veřejná sbírka projektu Plníme přání seniorům končí 30. června. Osmnáct seniorů nebo zařízení pro seniory se může radovat, že právě jejich přání bude splněno. Z našeho regionu k nim patří pětasedmdesátiletá paní Růžena z domova důchodců ve Vítkově, která dostane šicí stroj. Senioři v Hradci tráví čas na zahradě a uvítali by krb. Ke splnění tohoto přání jim zatím schází 7379 korun. Pomozte jim toto přání splnit.

 
23.6.2014 | Českolipský deník

Plníme přání seniorům končí za týden

Mařenice OE Pravidelné lekce canisterapie. To je přání klientek domova pro handicapované ženy v Mařenicích. Společný sen přihlásily do projektu Plníme přání seniorům, který organizuje společnost Sodexo. Každou korunu, která přijde od dárce, firma zdvojnásobí. Na přání žen z Mařenic se podařilo vybrat už přes padesát tisíc korun. Aby se klientky mohly těšit na návštěvy psích kamarádů, kteří jim zvedají náladu, potřebují ještě 9 500 korun. Veřejná sbírka končí už příští týden 30. června. „Canisterapie klientkám může poskytnout chvíle radosti a dopřát doteky, po kterých tolik touží," vysvětluje vedoucí aktivit Ludmila Šajtarová. Na speciálních webových stránkách www.plnimepraniseniorum.cz jsou umístěna všechna přání s fotografií, popiskem a částkou, kterou je třeba na splnění získat. Stačí si vybrat přání a prostřednictvím kreditní karty nebo převodu na bankovní účet vložit příspěvek do sbírky. Minulý rok organizátoři iniciativy obdrželi 327 přání, a to jak od individuálních seniorů, tak od zařízení, která o seniory pečují.

 
12.6.2014 | Českolipský deník

Čekání na stěhování krátí hrátky se psy

Postiženým ženám z ústavu v Mařenicích lepší zdraví i stav mysli canisterapie.

Více...
 
7.6.2014 | Hodonínský deník

Sbírají peníze na keramickou pec

Kyjov – Každé dopoledne se klienti Centra služeb pro seniory v Kyjově věnují činnostem, které zlepšují jejich motoriku a práci rukou. Mají tak výtvarné dílny, modelují či pečou. Jejich výrobky by nyní mohly dosáhnout trvalejších tvarů. Ve vysněné keramické peci.

Více...
 
6.6.2014 | ČT 1 Události v regionech – Praha, Brno

Sbírka pomáhá seniorům plnit přání

Ivana ŠMELOVÁ, moderátorka
--------------------
Podpořit seniory v zájmech, splnit jejich sny a taky upozornit ostatní na potřebu aktivního života ve stáří. Takový je cíl veřejné sbírky Plníme přání seniorům. A některým důchodcům už jejich sny splnila.

Více...
 
5.6.2014 | genusplus.cz

DOBROČINNOST: Klientkám z Mařenic canisterapie svědčí

Je až neuvěřitelné, jak důležité mohou být pro někoho drobné radosti, které my ostatní považujeme za všední. Zdravotně handicapované ženy žijící v Domově v Mařenicích by chtěly pravidelné lekce setkávání se s pejsky pod odborným vedením. Canisterapie má na klientky blahodárné účinky.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
4.6.2014 | Frýdecko-místecký a třinecký deník

Seniorce se splnilo velké přání

Vítkov–Věk nemá na zájmy a záliby žádný vliv, ale s penězi je to už horší. Proto byl v dubnu zahájen už druhý ročník veřejné sbírky Plníme přání seniorům. Jednou z vyvolených je pětasedmdesátiletá paní Růžena z vítkovského domova pro seniory. Cvičí jógu, chodí pomáhat do prádelny a stále něco vymýšlí...

Více...
 
30.5.2014 | Benešovský deník

Svá tajná přání mají nejen děti, ale i senioři

Benešovsko – Ještě celý měsíc může kdokoliv přispět na uskutečnění jednotlivých snů seniorů. Začátkem dubna odstartoval druhý ročník veřejné sbírky Plníme přání seniorům, kde měli tito lidé z celé republiky možnost přihlásit svá přání do projektu, jenž si klade za cíl pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a zároveň upozornit veřejnost na téma aktivního stáři. I tento rok pořádající společnost zdvojnásobí každou darovanou korunu, takže šance na splnění přání je opravdu vysoká.

 
29.5.2014 | Žďárský deník

Důchodci získali novou zahrádku

Náměšť nad Oslavou – Senioři z domova důchodců se mohou těšit na novou zahrádku. Získali ji díky veřejné sbírce projektu Plníme přání seniorům. Senioři z celé republiky měli začátkem roku možnost přihlásit svá přání, z došlých pak bylo vybráno celkem 40 finalistů. Na webu může kdokoliv přispět na uskutečnění jednotlivých snů. „Tento rok se nám sešlo 413 přání, což je téměř o 100 přání více, než v minulém roce,“ řekla Lucie Miřácká z pořádající společnosti. Senioři z Náměště nad Oslavou získali 14 tisíc korun. Peníze mnohým z nich vrátí jejich celoživotní zálibu, zahradničení. Na terase domova vybudují vyvýšené truhlíky pro záhony.

 
28.5.2014 | Sokolovský deník

Dobrá zpráva

Klienti Sociálních služeb v Kynšperku nad Ohří se dočkají vysněné pergoly. Ta zastřeší posezení v blízkosti voliéry s ptáky, které přímo sousedí s jednou z budov v zařízení. Senioři tak získají další útočiště na čerstvém vzduchu, které bude současně chráněno před rozmary počasí. Pergola v ceně 80 tisíc korun může vzniknout díky dobrovolníkům, kteří přispěli částkou celkem 40 tisíc do soutěže firmy Sodexo. Druhou polovinu částky dodala zmíněná firma.

 
26.5.2014 | Havlíčkobrodský deník

Jedno přání: Cesta do „Ráje“

Havlíčkův Brod – V rámci projektu Plníme přání seniorům má každý z nás možnost přispět na plnění snů seniorům, které by jinak nemohly být naplněny. Z celkem 413 přání bylo vybráno 40 do veřejné sbírky, která probíhá do 30. června na webových stránkách http://www.plnimeprani­seniorum.cz/.

Více...
 
19.5.2014 | Mladá fronta DNES

Koncerty i betlémy. Lidé mohou dát zážitky penzistům

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ Firmy i jednotliví zájemci v Novém Městě nad Metují mohou obdarovat tamní seniory neobyčejnými zážitky. Městské středisko sociálních služeb Oáza rozeslalo jejich „ceník“.

Více...
 
12.5.2014 | i60.cz

Co chci dělat jako za mlada

Napíši to velice stručně. Za mlada jsem malovala a docela mi to šlo. Na stáří jsem se rozhodla tento koníček obnovit a protože jsem na i60 našla projekt Plníme přání seniorům, tak jsem se přihlásila.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
12.5.2014 | jarodic.cz

Udělejte někomu radost aneb Plníme přání seniorům

Snad každý má svá přání. Některá z nich jsou splnitelná, na splnění jiných je třeba si z různých důvodů počkat a jsou i taková, která jsou více méně nesplnitelná. Každopádně je-li to jen trochu možné, měli bychom si svá přání plnit. A radost je možné udělat i ostatním – dětem, rodičům, kamarádům, anebo třeba úplně cizím lidem. Že nevíte jak? V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili tip na to, jak pomoci „babičkám“ a „dědečkům,“ kteří také mají svá přání a s vaší pomocí si je budou moci i splnit. Díky za pomoc.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
12.5.2014 | Sokolovský deník

Sen o pergole se seniorům splní. Nejspíš už letos v létě

Kynšperk nad Ohří – Senioři snili o pergole, nyní se jejich sen stane skutečností. Kynšperské Sociální služby se se svým přáním za 80 tisíc korun zapojily do projektu Plníme přání seniorům. Potřebnou částku se podařilo vybrat a hotovost brzy poputuje na účet zařízení. Ředitel Sociálních služeb Jiří Hrubý tak už nyní připravuje výběrové řízení. Pergolu s posezením v blízkosti ptačí voliéry by rád klientům nabídl ještě letos v létě.

Více...
 
9.5.2014 | 5plus2

Pejsky do Mařenic může poslat veřejná sbírka

MAŘENICE / Pravidelné lekce setkávání se s pejsky pod odborným vedením, neboli canisterapii, by si přály mentálně postižené ženy z Domova v Mařenicích. Pomoci jim k tomu má veřejná sbírka firmy Sodexo Pass Česká republika. Ta v rámci akce Plníme přání seniorům dokonce zdvojnásobí každou libovolnou částku, kterou lidé mohou přispět. „Program s trochou pohybu, hřejivého tepla a velkou dávkou psí lásky může jednou týdně výrazně prozářit den našim klientkám,“ říká Ludmila Šajtarová, vedoucí aktivizačních asistentek v Domově pro osoby se zdravotním postižením Mařenice.

 
29.4.2014 | Mladá fronta DNES

Jízda kočárem i klavír. Dárci plní přání seniorů

SEVERNÍ ČECHY Romantický plán mají paní Marie a pan František, kteří se seznámili v Domově svaté Ludmily v Chabařovicích u Ústí, kde nyní oba žijí. Vztah navázali díky společným procházkám. Nyní osmdesátiletí důchodci touží po jízdě kočárem, jenž by je odvezl na ústecký zámek Větruše.

Více...
 
29.4.2014 | Ústecký deník

Na Větruši chtějí v kočáře

Chabařovice – Přestože je oběma přes osmdesát let, stále se cítí na dvacet. Své mládí by si zamilovaný pár chtěl připomenout výletem na Větruši. Ale ne jen tak ledajakým. K ústecké dominantě je má dovézt kočár s koňským spřežením. Vysněného výletu se Marie Dobešová a František Mrázek mohou dočkat díky veřejné sbírce Plníme přání seniorům. Přihlásila je Yvonna Jungbauerová, vedoucí Domu pokojného stáří svaté Ludmily v Chabařovicích, kde pár přes dva roky žije.

Více...
 
28.4.2014 | Prostějovský deník

V polovině dubna odstartovala sbírka „Plníme přání seniorům“

Ve středu 16. dubna odstartoval druhý ročník veřejné sbírky „Plníme přání seniorům“. Tento projekt si klade za cíl pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a zároveň upozornit veřejnost na téma aktivního stáří. Senioři z celé republiky měli začátkem roku možnost přihlásit svá přání do projektu, z došlých pak bylo vybráno celkem 40 finalistů. Finálová přání jsou nyní zveřejněna na www.plnime­ ­prani­seniorum.cz.

Více...
 
28.4.2014 | CSR Fórum

Odpovědnost nejen malých a středních firem z prestižní ceny TOP Odpovědná firma jejich lídrů: Úspěšné společnosti

Oblast odpovědného podnikání přitahuje stále více i malé a střední podniky. Společensky odpovědné aktivity jsou v těchto společnostech většinou úzce spojeny s majiteli a vedením firem. Navíc řada větších firem již od svých dodavatelů a obchodních partnerů strategický přístup k této oblasti vyžaduje.

Více...
 
25.4.2014 | prvnizpravy.cz

Odstartovala sbírka “Plníme přání seniorům”

Minulý týden odstartoval druhý ročník veřejné sbírky „Plníme přání seniorům”. Tento projekt si klade za cíl pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a zároveň upozornit veřejnost na téma aktivního stáři.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
24.4.2014 | Chrudimský deník

Vyplní se seniorům z Budislavi jejich přání?

Chrudimsko – Právě odstartoval druhý ročník veřejné sbírky „Plníme přání seniorům”, do které jsou zapojeni i aktivní senioři z Chrudimska. Tento projekt si klade za cíl pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a zároveň upozornit veřejnost na téma aktivního stáři. Senioři z celé republiky měli začátkem roku možnost přihlásit svá přání do projektu, z došlých pak bylo vybráno celkem 40 finalistů. Finálová přání jsou nyní zveřejněna na www.plnime­prani­seniorum.cz.

Více...
 
23.4.2014 | Sokolovský deník

Kynšperští senioři sní o pergole, žádají o pomoc

Kynšperk nad Ohří – Odpočinek a posezení na čerstvém vzduchu jsou pro ně zdrojem potěšení, pobyt na přímém sluníčku je ale unavuje. Senioři ze Sociálních služeb v Kynšperku nad Ohří si proto vysnili pergolu. Stou se přihlásili do sbírky Plníme přání seniorům,kde společnost Sodexo zdvojnásobí každý vklad, který se podaří získat od dobrovolníků. Z celkových 80 tisíc, které výstavba pergoly stojí, tak musí získat jen 40. Přispět může každý, a to prostřednictvím internetových stránek www.plnime­prani­seniorum.cz.

 
22.4.2014 | Slovácko - regionální týdeník

Chtějí plnit přání. V kyjovském centru

Kyjov – Obyvatelé kyjovského Centra služeb pro seniory by ve středisku uvítali keramickou dílnu. Pomoci jim k ní může sbírka Plníme přání seniorům. V celé České republice odstartovala dnes. „Jde o její druhý ročník a přispět může kdokoliv až do konce letošního června. My zdvojnásobíme každou darovanou korunu,“ uvedl Petr Kapalín z firmy Sodexo, která sbírku spolupořádá. Tento rok se sešlo 413 přání, což je o téměř sto více než v loňském roce. Z těch chce společnost uskutečnit alespoň čtyři desítky.

 
22.4.2014 | Týdeník Opavský a Hlučínský

Sbírka pomůže splnit přání seniorů z regionu

Opavsko – Také druhý ročník veřejné sbírky Plníme přání seniorům má za cíl pomoc seniorům v uskutečnění jejich přání. Současně upozorňuje veřejnost na problematiku aktivního stáří. Začátkem roku přihlásili senioři z celé republiky do projektu svá přání a z došlých pak bylo vybráno čtyřicet finalistů. Mezi nimi jsou i přání seniorů z Opavska. Paní Růženka žije ve vítkovském domově seniorů a je stále velmi aktivní. Naučila se šít technikou patchwork a ráda by vyráběla sedáky do invalidních vozíků. K tomu však nemá vhodný šicí stroj, který by hodně potřebovala. Obyvatelé Klubu seniorů v Hradci nad Moravicí se scházívají na zahradě s altánkem, kde si během povídání opékají špekáčky, smaží vejce nebo pečou jablka a brambory. Uvítali by zahradní krb s udírnou, který by jim pobyt v zařízení hodně zpříjemnil. Veřejnost jim tato přání může splnit finančním příspěvkem, zaslaným do 30. června. Společnost Sodexo každou darovanou korunu zdvojnásobí, takže šance na splnění jejich snů je opravdu vysoká. Dalšími partnery projektu Plníme přání seniorům je Diakonie ČCE a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR.

 
19.4.2014 | Karlovarský deník

Začala sbírka Plníme přání seniorům

Karlovarský kraj – Druhý ročník veřejné sbírky Plníme přání seniorům už začal. Tento projekt chce pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a upozornit veřejnost na téma aktivního stáří. Senioři se do projektu hlásili a pak bylo vybráno celkem 40 finalistů. Přání jsou nyní zveřejněna na www.plnime­praniseniorum. cz. Přispět můžete až do 30. června. V Karlovarském kraji si senioři z Domova důchodců v Kynšperku nad Ohří přejí užívat čerstvý vzduch v zahradní pergole.

 
18.4.2014 | krajskelisty.cz

Startuje sbírka „Plníme přání seniorům.” Sešlo se 413 přání

Právě odstartoval druhý ročník veřejné sbírky „Plníme přání seniorům”. Tento projekt si klade za cíl pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a zároveň upozornit veřejnost na téma aktivního stáři.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
18.4.2014 | Chebský deník

Začala sbírka Plníme přání seniorům

Karlovarský kraj – Druhý ročník veřejné sbírky Plníme přání seniorům už začal. Tento projekt chce pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a upozornit veřejnost na téma aktivního stáří. Senioři se do projektu hlásili a pak bylo vybráno celkem 40 finalistů. Přání jsou nyní zveřejněna na www.plnime­praniseniorum.cz. Přispět můžete až do 30. června. V Karlovarském kraji si senioři z Domova důchodců v Kynšperku nad Ohří přejí užívat čerstvý vzduch v zahradní pergole.

 
17.4.2014 | karlovarskenovinky.cz

Startuje sbírka “Plníme přání seniorům.” Sešlo se 413 přání

Právě odstartoval druhý ročník veřejné sbírky „Plníme přání seniorům”. Tento projekt si klade za cíl pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a zároveň upozornit veřejnost na téma aktivního stáři.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
17.4.2014 | Karlovarský deník

Začala sbírka Plníme přání seniorům

Karlovarský kraj – Druhý ročník veřejné sbírky Plníme přání seniorům už začal. Tento projekt chce pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a upozornit veřejnost na téma aktivního stáři. Senioři se do projektu hlásili a pak bylo vybráno celkem 40 finalistů. Přání jsou nyní zveřejněna na www.plnime­praniseniorum. cz. Přispět můžete až do 30. června. V Karlovarském kraji si senioři z Domova důchodců v Kynšperku nad Ohří přejí užívat čerstvý vzduch v zahradní pergole.

 
17.4.2014 | Litoměřický deník

Plní jim přání

Tento týden byl odstartován 2. ročník veřejné sbírky Plníme přání seniorům, jehož vyhlašovatelem je společnost Sodexo, Diakonie ČCE a Asociace poskytovatelů sociálních služeb. Dárci se mohou o sbírce a finálových přáních dozvědět víc na www.plnime-praniseniorum. cz. Jsou mezi nimi i obyvatelé krabčického střediska Diakonie ČCE, kteří si přejí získat vybavení pro posezení ve svém parku, kde se mohou scházet se svými přáteli. Každý příspěvek, kterým je tento projekt podpořen, firma Sodexo zdvojnásobí. Sbírka trvá do 30. června, loni přinesla 436 tisíc korun.

 
17.4.2014 | Sokolovský deník

Kynšperští senioři sní o pergole. Pomoct jim může úplně každý

Kynšperk nad Ohří – Posezení s ptačí voliérou na čerstvém vzduchu je pro seniory z domova Sociálních služeb v Kynšperku zdrojem potěšení a radosti. Když ale zasvítí ostřejší slunce, delší pobyt venku je pro ně namáhavý, a musí se tak vracet do přítmí budovy. Řešením by bylo vystavění pergoly, která by seniorům před sluncem poskytla ochranu. Právě toto přání by vedení Sociálních služeb svým klientům rádo splnilo, a tak se rozhodli zapojit do projektu, s nímž by se jim to mohlo podařit. Podat pomocnou ruku může úplně každý.

Více...
 
16.4.2014 | Hodonínský deník

Chtějí plnit přání. V kyjovském centru

Kyjov – Obyvatelé kyjovského Centra služeb pro seniory by ve středisku uvítali keramickou dílnu. Pomoci jim k ní může sbírka Plníme přání seniorům. V celé České republice odstartovala dnes. „Jde o její druhý ročník a přispět může kdokoliv až do konce letošního června. My zdvojnásobíme každou darovanou korunu,“ uvedl Petr Kapalín z firmy Sodexo, která sbírku spolupořádá. Tento rok se sešlo 413 přání, což je o téměř sto více než v loňském roce. Z těch chce společnost uskutečnit alespoň čtyři desítky. „Přání jsou skutečně různá. Mimo keramické dílny jde třeba i o let letadlem, tandemový seskok či rybářské vybavení. Fantazii se skutečně meze nekladou. Přání zkrátka vyzařují chuť žít a vychutnat si věci, na které nebyl čas,“ uvedl Kapalín. Vloni organizátoři obdrželi 327 přání a podařilo se jim splnit sedmatřicet z nich.

 
15.4.2014 | i60.cz

Startuje sbírka Plníme přání seniorům, podpořte je i vy

Právě odstartoval druhý ročník veřejné sbírky „Plníme přání seniorům”. Tento projekt si klade za cíl pomoci seniorům v realizaci jejich zájmů a zároveň upozornit veřejnost na téma aktivního stáří.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
18.2.2014 | i60.cz

Touhy do projektu Plníme přání seniorům zašlete do konce února

Ještě necelé dva týdny mají senioři možnost zkusit si splnit svá přání a přihlásit se do projektu Plníme přání seniorům. Tato iniciativa, kterou zaštiťuje společnost Sodexo se svými partnery, Diakonií ČCE a Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR, již druhým rokem pomáhá plnit sny, které by jinak pravděpodobně nemohly být naplněny.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
14.2.2014 | Opavský a hlučínský deník

Na přání zbývá seniorům pár dnů

Opavsko – Senioři z regionu nebo zařízení, která o ně pečuje, se mohou do 28. února zapojit do druhého ročníku kampaně Plníme přání seniorům. Svá přání musejí zaslat na formuláři, uvedeném na webu www.plnimepraniseniorum. cz. Na vybrané finalisty bude od 15. dubna vyhlášená veřejná sbírka, jejíž výtěžek pak pořádající společnost Sodexo Benefity zdvojnásobí. Podrobnější informace jsou uvedené na www.plnimepraniseniorum.cz. Zapojit se vyplatí, protože vloni si přání splnilo sedmatřicet seniorů. Například v berounském domově seniorů dostali obyvatelé zvířátka do zoo koutku, v blanském senior centru vzniklo hřiště na pétanque, jeden senior si zlepšil jazykovou dovednost na kurzu ve Velké Británii a seniorka mohla sledovat z první řady operu Lohengrin s Evou Urbanovou.

Více...
 
13.2.2014 | Bruntálský a krnovský deník

Důchodci se svým tajným přáním se mohou zúčastnit soutěže

Ostrava – Jak už Deník informoval, do kampaně Plníme sny seniorům se mohou lidé hlásit do 28. února. Projekt společnosti Sodexo se snaží ve spolupráci s Diakonií ČCE a Asociací poskytovatelů sociálních služeb podporovat aktivní stáří a naplňovat tužby i sny seniorů. Cílem programu je splnit přání v hodnotě až milionu a půl korun. Výzva platí jak pro samotné seniory, tak i pro celá zařízení, která o ně pečují. Stačí vyplnit formulář na webu www.plnimepraniseniorum.cz.

Více...
 
12.2.2014 | Benešovský deník

Splňte své babičce či dědečkovi jejich přání

Benešovsko – Ještě dva týdny mohou lidé zapojit své babičky, dědečky, ale i seniory ze svého okolí do již druhého ročníku úspěšné kampaně Plníme přání seniorům. Až do 28. února se mohou zapojit jak samotní senioři, tak také zařízení, která pečují o seniory. Ze všech přání, která budou do programu přihlášena, budou vybráni finalisté, na jejichž přání bude od 15. dubna vyhlášena veřejná sbírka. Tu pořádající společnost poté zdvojnásobí.

Více...
 
12.2.2014 | prazskenovinky.cz

Do programu Plníme přání seniorům zbývají dva týdny!

Do 28. února zbývá čas zapojit se do druhého ročníku úspěšné kampaně Plníme přání seniorům od společnosti Sodexo Benefity. Stačí vyslovit přání prostřednictvím formuláře na webu www.plnimepraniseniorum.cz.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
6.2.2014 | stredoceskenovinky.cz

Beroun: O ZOO koutek v domově seniorů je obrovský zájem

Hejtman Středočeského kraje Josef Řihák vyzval dopisem ředitele středočeských krajských domovů pro seniory, aby se seznámili s projektem ZOO koutku v Domově seniorů TGM v Berouně a zvážili, zda by obdobný projekt využili i pro klienty svého domova.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
2.2.2014 | parlamentnilisty.cz

ZOO koutek v berounském domově seniorů bude inspirací pro ostatní

Hejtman Josef Řihák minulý týden vyzval dopisem ředitele středočeských krajských domovů pro seniory, aby se seznámili s projektem ZOO koutku v Domově seniorů TGM v Berouně a zvážili, zda by obdobný projekt využili i pro klienty svého domova.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
2.2.2014 | Listy Prahy 1

Plníme přání seniorům podruhé

Znáte-li přání některého ze seniorů ve vašem okolí, je právě teď nejvyšší čas vyslovit toto přání prostřednictvím formuláře na webu www.plnimepraniseniorum.cz. Jejich sběr probíhá do 28. 2. Zapojit se mohou samotní senioři, tak také zařízení, která o seniory pečují. Ze všech přání, která budou do programu přihlášena, budou vybráni finalisté a na splnění jejich tužeb bude od 15. 4. do 30. 6. vyhlášena veřejná sbírka.

Více...
 
29.1.2014 | jihomoravskenovinky.cz

Splňte přání svým babičkám a dědečkům!

Již druhý ročník úspěšné kampaně “Plníme přání seniorům” právě startuje! Pokud znáte přání některého ze seniorů ve vašem okolí, je právě teď nejvyšší čas vyslovit toto přání prostřednictvím formuláře na webu.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
26.1.2014 | CSR fórum

Noví členové BPS: Sodexo Benefity, Microsoft, Agrofert

O tři nové členy se v lednu rozrostla platforma Byznys pro společnost, sdružující odpovědné firmy. Sodexo je světový lídr v motivačních řešeních a nabízí 25 milionům lidí různé zaměstnanecké benefity.

Více...
 
21.1.2014 | Týden u nás

Znovu splní starým lidem přání

Blanensko – Staří lidé si letos již podruhé snadněji splní svá přání. Až do osmadvacátého února se totiž mohou hlásit do kampaně s názvem Plníme přání seniorům. V minulém roce si díky ní splnili přání i klienti blanenského Senior centra, přáli si hřiště na pétanque. Letos se tak do kampaně chtějí zapojit zase.

Více...
 
19.1.2014 | Sociální služby

Iniciativa Plníme přání seniorům vstupuje do svého druhého ročníku. Se svým přáním se můžete připojit i vy

Cílem programu je plnění snů a přání seniorům, kteří ani přes vyšší věk a případná omezení, která stáří přináší, neztratili odvahu a chuť žít a trávit svůj volný čas aktivně. Zapojit se mohou jak sami jednotlivci, tak zařízení pečující o seniory. Iniciativa vznikla díky společnosti Sodexo a jejím partnerům – Asociaci poskytovatelů sociálních služeb České republiky a Diakonii Českobratrské církve evangelické.

Více...
 
17.1.2014 | i60cz

Plníme přání seniorům: další ročník právě začíná!

Jste seniorka či senior a máte nesplněné nebo tajné přání? Pak máte šanci svůj sen opravdu uskutečnit. Přihlaste se do projektu Plníme přání seniorům, který právě odstartoval svůj druhý ročník.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
16.1.2014 | Blanenský deník

Znovu splní starým lidem přání

Blanensko – Staří lidé si letos již podruhé mohou snadněji splnit svá přání. Až do osmadvacátého února se totiž mohou hlásit do kampaně s názvem Plníme přání seniorům. V minulém roce si díky ní splnili přání i klienti blanenského Senior centra, přáli si hřiště na pétanque.

Více...
 
16.1.2014 | blanenskydenik.cz

Svá přání mohou přihlásit do kampaně. Některá z nich se splní

Blanensko – Staří lidé si letos již podruhé mohou snadněji splnit svá přání. Až do 28. února se totiž mohou hlásit do kampaně s názvem Plníme přání seniorům. V minulém roce si díky ní splnili přání i klienti blanenského Senior centra, kteří chtěli hřiště na pétanque. Letos se tak do kampaně chtějí zapojit zase.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
15.1.2014 | Prostějovský deník

Plníme přání seniorům: Zapojte také vaše babičky a dědečky do soutěže o jejich přání!

Již druhý ročník úspěšné kampaně Plníme přání seniorům od společnosti Sodexo Benefity právě startuje! Pokud znáte přání některého ze seniorů ve vašem okolí, je právě teď nejvyšší čas vyslovit toto přání prostřednictvím formuláře na webu www.plnimepraniseniorum. cz.

Více...
 
14.1.2014 | prazskenovinky.cz

Zapojte se do programu “Plníme přání seniorům”

Zapojit se mohou jak samotní senioři, tak také zařízení, která pečují o seniory. V minulém roce bylo díky této kampani splněno 37 přání. Kromě individuálních seniorů se zapojila také zařízení pro seniory a tak se mohlo ze splněných přání radovat 3000 seniorů.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
13.1.2014 | Benešovský deník

Zapojte vaše prarodiče do akce Plníme přání seniorům a splňte jim jejich tajné sny

Benešovsko– Zapojte vaše babičky a dědečky do již druhého ročníku úspěšné kampaně Plníme přání seniorům a splňte jim jejich přání. Pokud znáte přání některého ze seniorů ve vašem okolí, máte možnost až do 28. února vyslovit toto přání prostřednictvím formuláře, který najdete na internetu.

Více...
 
13.1.2014 | Šumperský a jesenický deník

Plníme přání seniorům: Zapojte vaše babičky a dědečky!

Již druhý ročník úspěšné kampaně Plníme přání seniorům od společnosti Sodexo Benefity právě startuje! Pokud znáte přání některého ze seniorů ve vašem okolí, je právě teď nejvyšší čas vyslovit toto přání prostřednictvím formuláře na webu www.plnimepraniseniorum.cz.

Více...
 
13.1.2014 | Teplický deník

Vašim babičkám a dědečkům můžete pomoct splnit přání

Teplice – Pan Bartoloměj z Teplic, který se kromě sportu začal věnovat také studiu angličtiny, se toužil v této dovednosti ještě více zdokonalit. Přihlásil se proto do programu Plníme přání seniorům. Měl štěstí, jeho přání bylo vybráno a o pár měsíců později se mohl radovat z cesty na jazykový pobyt do Velké Británie. Tam se kromě studia seznámil také s novou kulturou a novými lidmi.

Více...
 
13.1.2014 | Žatecký a lounský deník

Pomozte splnit přání seniorům. Druhý ročník startuje

Minulý rok se díky této aktivitě dočkala vytouženého klavíru paní Zdeňka z Podbořan a může hrát pro radost kolegům v seniorském domově.

Více...
 
13.1.2014 | www.child.cz

„Plníme přání seniorům” podruhé…

Zapojte do 28. února vaše babičky a dědečky a splňte jim jejich přání!

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
13.1.2014 | karlovarskenovinky.cz , prvnizpravy.cz , krajskelisty.cz

Zapojte se do programu “Plníme přání seniorům”

Zapojit se mohou jak samotní senioři, tak také zařízení, která pečují o seniory. V minulém roce bylo díky této kampani splněno 37 přání. Kromě individuálních seniorů se zapojila také zařízení pro seniory a tak se mohlo ze splněných přání radovat 3000 seniorů.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
12.1.2014 | Moravskoslezský deník

Splňte své babičce a dědečkovi jejich přání

Ostrava –O tom, že i lidé v důchodovém věku mají své přání a sny, svědčí druhý ročník kampaně Plníme přání seniorům, který právě začíná a potrvá až do konce února. Do projektu se mohou přihlásit jak sami senioři, tak i zařízení, která o ně pečují.

Více...
 
12.1.2014 | Nymburský deník

Chcete splnit přání seniorům? Máte možnost pomocí kampaně

Nymbursko, Praha – Již druhý ročník úspěšné kampaně “Plníme přání seniorům” od společnosti Sodexo Benefity právě startuje.

Více...
 
12.1.2014 | Opavský a hlučínský deník

Znáte přání seniorů?

Opavsko – Pokud znáte přání některého ze seniorů ve vašem okolí, je právě teď nejvyšší čas ho zveřejnit prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.plnimepraniseniorum. cz. Právě totiž startuje druhý ročník kampaně společnosti Sodexo Benefity s názvem Plníme přání seniorům. Zapojit se mohou jednotlivci bez rozdílu věku i zařízení, které o seniory pečuje. Ze všech doručených přání budou vybraní finalisté a na jejichž přání bude od 15. dubna vyhlášena veřejná sbírka. Vybranou částku společnost Sodexo Benefity zdvojnásobí. Vloni bylo přihlášeno 327 seniorů a sedmatřicet z nich se svého splněného přání dočkalo.

Více...
 
12.1.2014 | Benešovský deník

Zapojte vaše prarodiče do akce Plníme přání seniorům

Benešovsko – Zapojte vaše babičky a dědečky do již druhého ročníku úspěšné kampaně Plníme přání seniorům a splňte jim jejich přání.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
10.1.2014 | regionplzen.cz

Kampaň Plníme přání seniorům právě startuje

Již druhý ročník úspěšné kampaně “Plníme přání seniorům” od společnosti Sodexo Benefity právě startuje! Pokud znáte přání některého ze seniorů ve vašem okolí, je právě teď nejvyšší čas vyslovit toto přání prostřednictvím formuláře na webu www.plnimepraniseniorum.cz. Zapojit se mohou jak samotní senioři, tak také zařízení, která pečují o seniory. V minulém roce bylo díky této kampani splněno 37 přání. Kromě individuálních seniorů se zapojila také zařízení pro seniory a tak se mohlo ze splněných přání radovat 3000 seniorů.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
9.1.2014 | www.liberec-me-bavi.cz

Plníme přání seniorům: zapojte vaše babičky a dědečky a splňte jim jejich sen

Již druhý ročník úspěšné kampaně “Plníme přání seniorům” od společnosti Sodexo Benefity právě startuje! Pokud znáte přání některého ze seniorů ve vašem okolí, je právě teď nejvyšší čas vyslovit toto přání prostřednictvím formuláře na webu www.plnimepraniseniorum.cz. Zapojit se mohou jak samotní senioři, tak také zařízení, která pečují o seniory. V minulém roce bylo díky této kampani splněno 37 přání. Kromě individuálních seniorů se zapojila také zařízení pro seniory a tak se mohlo ze splněných přání radovat 3000 seniorů.

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
9.1.2014 | Ostravské noviny online

“Plníme přání seniorům” podruhé

“Plníme přání seniorům” podruhé, zapojte do 28. února vaše babičky a dědečky a splňte jim jejich přání!

Více...

Originální článek k přečtení zde.
 
8.1.2014 | www.naseusti.cz

Projekt Plníme přání seniorům startuje

Již druhý ročník úspěšné kampaně "Plníme přání seniorům" od společnosti Sodexo Benefity právě startuje. Pokud znáte přání některého ze seniorů ve vašem okolí, je právě teď nejvyšší čas vyslovit toto přání prostřednictvím formuláře na webu www.plnimepraniseniorum.cz.

Více...

Originální článek k přečtení zde.

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací