Detail přání

 
Sociální služby města Třince, Třinec Co se stane, máte-li v domově důchodců akvárium? Tento kousek přírody působí na klienty uklidňujícím dojmem. Senioři mají také možnost rybičky krmit, starat se o ně a udržovat akvárium čisté. Tak získají nejen tolik potřebné sebevědomí a pocit uplatnění, ale budou mít i vhodné téma k vzájemné komunikaci. Z těchto důvodů by v třineckém domově pro seniory rádi zakoupili nástěnné akvárium s termoregulací, filtrem, LED osvětlením, teploměrem, upevňovací sadou na zeď a samozřejmě i s rostlinkami a rybičkami.
6 000 Kč
Celkem třeba
6 000 Kč
Stav konta
0 Kč
Celkem zbývá
 Již vybráno100 %

Děkujeme, že jste přispěli

Děkujeme za příspěvek na toto přání, Vaše platba byla přijata a zpracována.

 

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací