Detail přání

 
Ladislav, 81 let, Podbořany Ještě jako mladý automechanik se pan Ladislav dal k výsadkářům. Dodnes vzpomíná na náborový plakát, který ho s kolegou po cestě z práce nalákal, i na první seskok v Praze-Klecanech. Za svůj život absolvoval mnoho náročných skoků a cvičení, o kterých dnes rád vypráví. Dnes už mu to zdraví nedovolí. Chtěl by tedy alespoň vyhlídkový let, aby mohl zase jednou na svůj rodný kraj pohlédnout z výsadkářské perspektivy.
5 650 Kč
Celkem třeba
5 650 Kč
Stav konta
0 Kč
Celkem zbývá
 Již vybráno100 %

Reportáž o splněném přání

Na přání pana Ladislava se potřebnou částku podařilo sesbírat během tří týdnů a nic nebránilo tomu, přání realizovat.

Již příjezd pana Ladislava na letiště byl velkou slávou. Dodnes má na plaském letišti přátele a setkání po dlouhé době byla pro všechny, kteří ho přišli podpořit, velmi dojemná. Osobně se s ním chtěl setkat a pozdravit i profesionální pilot Roman Svoboda ze společnosti Czech Flying Legends, jeden z dárců, který přispěl na jeho přání. A tak všichni vzpomínali a poslouchali vyprávění pana Ladislava o prvních seskocích, o letadlech, ze kterých skákal o kamarádech, které znal a o velkém světě na nebi. A pak přišel na řadu konečně ten skutečný let, naplánování trasy, nasazení sluchátek a start. Pan Ladislav vypadal, jako by letěl naposledy včera. A z výšky si mohl prohlédnout svá oblíbená místa - Plasy i jejich klášter, Třemošnou i Plzeň i kaolinku v Kaznějově. Stejná jako před lety, i když dnes už bez seskoku.

Děkujeme, že jste přispěli

Děkujeme za příspěvek na toto přání, Vaše platba byla přijata a zpracována.

 

Na přání přispěli:

Czech Flying Legends

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací