Detail přání

 
Božena, 82 let, Praha Ke štěstí mnohokrát stačí oživit starou vzpomínku nebo si znovu prožít nějaký okamžik, i kdyby to mělo být jen něco dobrého na zub. Paní Boženka by chtěla jediné, zajet si na krátký výlet a dát si kousek dortu v slavné pražské Cukrárně Myšák.
2 000 Kč
Celkem třeba
2 000 Kč
Stav konta
0 Kč
Celkem zbývá
 Již vybráno100 %

Reportáž o splněném přání

Přání paní Boženky se uskutečnilo již na začátku června. Ve společnosti svého syna se vydala do legendární pražské cukrárny U Myšáka. Strávili tam krásné odpoledne a paní Boženka si to opravdu užila. Místo slíbeného dárkového balíčku pro sebe však nechala zabalit zákusky s sebou a dovezla je svým přátelům, se kterými žije v domově pro seniory.

Děkujeme, že jste přispěli

Děkujeme za příspěvek na toto přání, Vaše platba byla přijata a zpracována.

 

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací