Detail přání

 
Jaromír, 68 let, Frýdlant nad Ostravicí Udržet paměť svého rodu a Starých Hamrů by chtěl pan Jaromír. Kromě vedení rodokmenu má totiž sbírku starých pohlednic a fotografií ještě po svých prarodičích. A protože jde s dobou a má vlastní počítač i facebookovou stránku, přál by si scanner, aby mohl všechna svědectví doby uchovat a sdílet s dalšími generacemi.
2 200 Kč
Celkem třeba
2 200 Kč
Stav konta
0 Kč
Celkem zbývá
 Již vybráno100 %

Reportáž o splněném přání

Přání pana Jaromíra bylo splněné hned po prvních pár dnech sbírky. Měl velkou radost, když jsme mu volali, že se může těšit na nový scanner a už začal plánovat, jak ho využije. Když jsme ho o pár týdnů později navštívili, vyprávěl nám, jak archivuje staré fotografie svého rodného místa, Starých Hamrů a pomáhá vytvářet místní kroniku.

Děkujeme, že jste přispěli

Děkujeme za příspěvek na toto přání, Vaše platba byla přijata a zpracována.

 

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací