Detail přání

 
Libuše a Eliška, 91 let, Orlová-Lutyně Na doby, kdy spolu zpívaly v ostravské Janáčkově filharmonii, paní Libuše s dcerou Eliškou vzpomínají nejraději. Je to už přes dvacet let a zdraví už jim takovou zálibu nedovolí. Chtěly by tak alespoň oživit staré vzpomínky a pohladit duši právě na koncertě Janáčkovy filharmonie v Ostravě.
7 500 Kč
Celkem třeba
7 500 Kč
Stav konta
0 Kč
Celkem zbývá
 Již vybráno100 %

Reportáž o splněném přání

19. září byl pro paní Libušku a paní Elišku výjimečný den. Navštívily inaugurační koncert H. M. Förstera, nového šéfdirigenta Janáčkovy filharmonie.Mohly tak oživit vzpomínky a připomenout si chvíle kdy byly součástí Janáčkovy filharmonie Ostrava. Je to sice již spousta let, ale některé vzpomínky jsou jednoduše nezapomenutelné a zrovna tyto patří mezi ně. Vybraly si vystoupení houslisty Pavla Šporcla, který byl úžasný. Náhoda tomu chtěla a setkaly se i s přáteli z dob minulých a zavzpomínaly tak na ty krásné časy prožité ve sboru, kde zpívaly. Bylo to báječné setkání, které vytvořilo další životní okamžiky, které se ke vzpomínkám přidají.

Byl to krásný večer plný zážitků, na který budou velmi rády vzpomínat... A v rámci splnění jejich přání je čeká ještě jeden koncert...

Děkujeme, že jste přispěli

Děkujeme za příspěvek na toto přání, Vaše platba byla přijata a zpracována.

 

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací