Detail přání

 
Božena, 74 let, Český Rudolec Krásný pocit volnosti při seskoku padákem paní Božena už zažila. Pětkrát, když v mládí absolvovala základní parašutistický kurz. Ačkoliv to byly krátké okamžiky v jejím životě, ráda na ně se vzrušením vzpomíná dodnes. A proto je jejím velkým snem se na oblohu vrátit, podívat se dolů z té výšky a ještě jednou si skočit.
6 100 Kč
Celkem třeba
6 100 Kč
Stav konta
0 Kč
Celkem zbývá
 Již vybráno100 %

Reportáž o splněném přání

Pondělí 14. 7. byl pro paní Boženku velký den. Po mnoha letech si natáhla parašutistické brýle a vrátila se do letadla, aby pošesté ve svém dlouhém životě poznala, jaké to je padat volným pádem. Podívejte se na fotky, jak moc byla Boženka šťastná…
A my s ní.

Děkujeme, že jste přispěli

Děkujeme za příspěvek na toto přání, Vaše platba byla přijata a zpracována.

 

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací