Detail přání

 
Centrum sociální pomoci Vodňany Na chodbách centra sociální pomoci ve Vodňanech nebývá ticho ani smutno, ale přece jen tam něco chybí. Totiž hudba. A protože mezi seniory i zaměstnanci centra je několik harmonikářů, přáli by si akordeon. O co víc radosti pak je s písničkou na rtech, třeba jejich oblíbenou: “Někomu tahle píseň stačí, aby se cítil o něco mladší...”
26 900 Kč
Celkem třeba
26 900 Kč
Stav konta
0 Kč
Celkem zbývá
 Již vybráno100 %

Reportáž o splněném přání

U příležitosti pořízení nové harmoniky uspořádali ve v Centru sociální pomoci 27. Srpna 2014 slavnostní křest. Každý z pozvaných harmonikářů si ji mohl vyzkoušet, zpívalo se, hrálo a tancovalo. Je vidět, že nový akordeon udělal všem velikou radost a a rozhodně nebude zahálet.

Děkujeme, že jste přispěli

Děkujeme za příspěvek na toto přání, Vaše platba byla přijata a zpracována.

 

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací