Detail přání

 
Centrum služeb pro seniory Kyjov S rukama v hlíně strávila většina seniorů z centra služeb v Kyjově podstatnou část života. Dnes jim v práci na zahrádce brání Alzheimerova či Parkinsonova nemoc. Proto by rádi pracovali alespoň s hlínou keramickou. Nejen pro připomenutí starých časů a radost z práce, ale i rozvíjení motorických schopností a tvořivosti. Chybí jim jediné - keramická pec, ve které by si mohli vypálit své artefakty.
57 778 Kč
Celkem třeba
57 778 Kč
Stav konta
0 Kč
Celkem zbývá
 Již vybráno100 %

Reportáž o splněném přání

V srpnu 2014 uživatelé Centra služeb pro seniory v Kyjově získali pec na keramiku, kterou si již dlouho přáli. Následně se v centru zařídila keramická dílna, ze které mají uživatelé velkou radost, protože si zde mohou vyrobit předměty pro radost, dárky rodině apod. Prostě si zde mohou užít svůj volný čas a dobře se u toho pobavit.

Děkujeme, že jste přispěli

Děkujeme za příspěvek na toto přání, Vaše platba byla přijata a zpracována.

 

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací