Detail přání

 
Domov důchodců Rokytnice nad Jizerou Komu by neudělala radost vůně kávy nebo čerstvě uvařeného jídla, linoucí se z kuchyně. Senioři z domova v Rokytnici nad Jizerou by si takové potěšení hned připravili, ale chybí jim právě ta kuchyně. A přitom by rádi společně přiložili ruku k dílu, zapojili všech pět smyslů do užitečné práce a zavzpomínali na své osvědčené recepty.
77 000 Kč
Celkem třeba
77 000 Kč
Stav konta
0 Kč
Celkem zbývá
 Již vybráno100 %

Reportáž o splněném přání

Nová kuchyňka v rokytnickém domově vznikla v prostoru atria po vystěhování knihoven. Samotná montáž byla do týdne hotová. Po důkladném úklidu se kuchyňka vybavila nádobím a byl zahájen zkušební provoz. Prvním jídlem, které si klienti připravili, byl houbovec pečený v troubě. Klienti i personál jsou z kuchyňky nadšení a dennodenně ji používají. Proběhla zde už nejedna oslava narozenin a den otevřených dveří.

Děkujeme, že jste přispěli

Děkujeme za příspěvek na toto přání, Vaše platba byla přijata a zpracována.

 

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací