Detail přání

 
Spolek LiPen, Litoměřice Všelijakých příběhů zažili litoměřičtí senioři ze spolku LiPen nespočet. A tak by si chtěli stvořit i několik svých vlastních, smyšlených. Jednou z jejich aktivit je totiž klub tvůrčího psaní, ve kterém cvičí gramatiku, stylistiku, žánrové techniky i teorii. Společně napsali vlastní pověsti s novými zápletkami, odehrávající se však na skutečných místech, inspirované starou mytologií. Teď by je rádi vydali, aby potěšili nejen litoměřické čtenáře moderní lidovou slovesností, ale také inspirovali ostatní seniorské zařízení k psaní a publikování svých příběhů, fiktivních či skutečných
60 000 Kč
Celkem třeba
60 000 Kč
Stav konta
0 Kč
Celkem zbývá
 Již vybráno100 %

Děkujeme, že jste přispěli

Děkujeme za příspěvek na toto přání, Vaše platba byla přijata a zpracována.

 

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací