Uzávěrka pro přání iniciativy „Plníme přání seniorům“ se blíží

21. 2. 2015

28. února je poslední den, kdy mohou senioři, kluby seniorů nebo zařízení pečující o seniory zaslat svá přání do projektu „Plníme přání seniorům.“


28. února je poslední den, kdy mohou senioři, kluby seniorů nebo zařízení pečující o seniory zaslat svá přání do projektu „Plníme přání seniorům.“

Iniciativa „Plníme přání seniorům“ vznikla díky spolupráci společnosti Sodexo s neziskovou organizací Diakonie ČCE, Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a projektem SenSen Konta Bariéry a snaží se podporovat seniory v jejich zájmech, koníčcích a v aktivním trávení volného času.

Přání je možné zaslat prostřednictvím formuláře na webových stránkách projektu www.plnime-prani-seniorum.cz. Po 28. únoru budou ze všech doručených přání ve spolupráci s partnery projektu vybráni finalisté, jejichž přání se organizátoři pokusí splnit. V dubnu 2015 pak bude vyhlášena veřejná sbírka a dárci z řad veřejnosti mohou svým darem podpořit přání, které je jim blízké. Sodexo, jako iniciátor sbírky, navíc zdvojnásobí každý příspěvek, takže šance na splnění je opravdu vysoká. Od svého počátku umožnil projekt „Plníme přání seniorům“ věnovat téměř 1,9 mil. Kč na podporu aktivního života seniorů.

A jaká přání se podařilo splnit? Díky loňskému ročníku „Plníme přání seniorům“ se paní Hana opět vrátila ke svému koníčku z mládí, malování. Klienti Domova pro seniory v Náměšti nad Oslavou získali vyvýšené truhlíky pro pěstování bylinek a zeleniny, senioři z Domova v Unhošti mají nové hole na nordic walking. Pan Stanislav z Fulneku zase jezdí na novém elektrickém kole, díky kterému může opět navštěvovat svou rodinu i přátele a kyjovští senioři získali novou keramickou dílnu, a mnoho dalších.

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací