Co chci dělat jako za mlada

12. 5. 2014

Napíši to velice stručně. Za mlada jsem malovala a docela mi to šlo. Na stáří jsem se rozhodla tento koníček obnovit a protože jsem na i60 našla projekt Plníme přání seniorům, tak jsem se přihlásila.


Napíši to velice stručně. Za mlada jsem malovala a docela mi to šlo. Na stáří jsem se rozhodla tento koníček obnovit a protože jsem na i60 našla projekt Plníme přání seniorům, tak jsem se přihlásila.

Byla jsem ze 400 přihlášených vybrána ještě s dalšími čtyřiceti lidmi. Byl tady za mnou fotograf a redaktor, něco nafotili a napsali a od té doby visím na portálu. Kdo si ho bude chtí otevřít a podívat se, může kliknout na Plníme přání seniorům. Moje upoutávka je "Radost z malování" a pod tím Hana 70 let Volyně.

Pokud se mi to povede a nějaké peníze dostanu a koupí mi to, co bych k malování potřebovala, tak se jistě budu tomuto koníčku věnovat. Sama si to koupit nemůžu, protože olejové barvy atd. jsou pro mne drahé. Budu si sama sobě držet palce, aby to vyšlo.

Zdravím vás všechny a tím jsem jenom chtěla říci, že to stáří ještě nevzdávám a něco dělat chci!

Co děláte nyní ve svém seniorském věku jako "za mlada"? K čemu jste se vrátili, anebo co jste nemohli dělat v mládí a dostali jste se k tomu až nyní? Napište jakýkoli svůj příběh či příběh ze svého okolí na téma „jako za mlada.“ Nejlepší příspěvek opět oceníme malým dárkem.


Originální článek k přečtení zde.

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací