Do programu Plníme přání seniorům zbývají dva týdny!

12. 2. 2014

Do 28. února zbývá čas zapojit se do druhého ročníku úspěšné kampaně Plníme přání seniorům od společnosti Sodexo Benefity. Stačí vyslovit přání prostřednictvím formuláře na webu www.plnimepraniseniorum.cz.


Do 28. února zbývá čas zapojit se do druhého ročníku úspěšné kampaně Plníme přání seniorům od společnosti Sodexo Benefity. Stačí vyslovit přání prostřednictvím formuláře na webu www.plnimepraniseniorum.cz.

Výzva platí jak pro samotné seniory, tak i pro celá zařízení, která o seniory pečují. Ze všech přihlášených přání budou vybráni finalisté, na jejichž přání bude od 15. dubna vyhlášena veřejná sbírka, kterou společnost Sodexo Benefity poté zdvojnásobí. Prazskenovinky.cz informovala Jana Klusáčková za INTENSITY.cz.

V minulém roce bylo díky této kampani vybráno 1,3 mil. Kč a byla splněna přání 37 seniorů a zařízení pro seniory. Například v Domově seniorů TGM v Berouně se klienti těší z přítomnosti zvířat ve vysněném ZOO koutku a v Senior centru Blansko vzniklo díky programu nové hřiště na pétanque. Pan Javorský si mohl vylepšit své dovednosti na jazykovém kurzu ve Velké Británii a paní Urbanová si vychutnala přímo z první řady operu Lohengrin se svou jmenovkyní Evou Urbanovou.

Dům pro seniory dostal nový, barevný a také teplý kabát

Program Plníme přání seniorům je projekt společnosti Sodexo, která se snaží ve spolupráci s Diakonií ČCE a Asociací poskytovatelů sociálních služeb podporovat aktivní stáří a naplňuje tužby a sny seniorů. Cílem programu je splnit přání v hodnotě až 1 500 000 Kč. Do programu se přihlásilo se svým přáním celkem 327 seniorů a zařízení pro seniory, z nich bylo vybráno 41 přání. Sodexo přitom zdvojnásobuje každý příspěvek do veřejné sbírky.


Originální článek k přečtení zde.

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací