Seniorce se splnilo velké přání

4. 6. 2014

Vítkov–Věk nemá na zájmy a záliby žádný vliv, ale s penězi je to už horší. Proto byl v dubnu zahájen už druhý ročník veřejné sbírky Plníme přání seniorům. Jednou z vyvolených je pětasedmdesátiletá paní Růžena z vítkovského domova pro seniory. Cvičí jógu, chodí pomáhat do prádelny a stále něco vymýšlí...


Vítkov–Věk nemá na zájmy a záliby žádný vliv, ale s penězi je to už horší. Proto byl v dubnu zahájen už druhý ročník veřejné sbírky Plníme přání seniorům. Jednou z vyvolených je pětasedmdesátiletá paní Růžena z vítkovského domova pro seniory. Cvičí jógu, chodí pomáhat do prádelny a stále něco vymýšlí. Naučila se šít technikou patchwork a pro své přátele plánuje vyrábět sedáky do invalidních vozíků. Nescházejí jíktomuzkušenosti, ale šicí stroj. Své přání přihlásila do projektu Plníme přání seniorům, a šicí stroj si díky štědrým sponzorům může pořídit. Na splnění dalších přání mohou lidé přispívat až do 30. června a společnost Sodexo každou darovanou korunu zdvojnásobí. Tím je šance na splnění přání vysoká. Finálová přání jsou zveřejněna na www.plnime-prani-seniorum.cz. Partnery projektu jsou vedle společnosti Sodexo i Diakonie ČCE a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR.

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací