Zapojte vaše prarodiče do akce Plníme přání seniorům

12. 1. 2014

Benešovsko – Zapojte vaše babičky a dědečky do již druhého ročníku úspěšné kampaně Plníme přání seniorům a splňte jim jejich přání.


Benešovsko – Zapojte vaše babičky a dědečky do již druhého ročníku úspěšné kampaně Plníme přání seniorům a splňte jim jejich přání.

Pokud znáte přání některého ze seniorů ve vašem okolí, máte možnost až do 28. února vyslovit toto přání prostřednictvím formuláře, který naleznete na webových stránkách prezentující tuto akci.

„Zapojit se mohou jak samotní senioři, tak také zařízení, která pečují o seniory," dala návod Jana Klusáčková z pořádající agentury s tím, že v minulém roce bylo díky této kampani splněno sedmatřicet přání. Kromě individuálních seniorů se zapojila také zařízení pro seniory a tak se mohlo ze splněných přání radovat tři tisíce seniorů.

Ze všech přání, která budou do programu přihlášena, budou vybráni finalisté, na jejichž přání bude od 15. dubna vyhlášena veřejná sbírka. Tu společnost, která celý projekt zaštiťuje poté zdvojnásobí.

Autor: Martina Křečková


Originální článek k přečtení zde.

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací