Reportáž splněného přání

Marie Faitová, 81 let Pro někoho několik metrů, pro paní Marii nepřekonatelná vzdálenost. Bydlí v domově pro seniory a od té doby, co nemůže na nohy ani s chodítkem, její svět se zmenšil na jeden pokoj. I když ji navštěvuje syn, nemůže ji vzít ani na procházku. Přitom by stačil invalidní vozík a paní Marii by se splnilo přání - podívat se ven i jinak, než z okna.

Testimonial

Už ve dveřích nás přivítal syn paní Faitové a zástupci domova a poté byl vozík slavnostně předán samotné paní Faitové, která zatím napjatě vyčkávala a těšila se na dar ve svém pokoji. „To budu moci zase chodit se synem ven, s chodítkem bych to nezvládla, ale takhle mě bude moct syn vozit i na delší procházky,“ usmívala se příjemná paní Faitová a bylo z ní cítit, že jí vozík udělal opravdu velkou radost. Nadšení z daru neskrýval ani její syn, který byl u předání přítomen. A ačkoliv bylo poměrně chladno, paní Faitová na svém novém vozíku s úsměvem na rtech ochotně pózovala přítomným fotografům.

Skutečná cena vozíku: 13.020 Kč

 

Rozpočet

invalidní vozík typ 108-23 od firmy DMA
9 000 Kč
polohovací podnožky
3 880 Kč

Celkem třeba
12 880 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací