Reportáž splněného přání

Květoslava Žitníková, 80 let V klubu kafíčkářů, který paní Květoslava v domově důchodců pořádá, rozhodně není nuda. Každé setkání je společenská událost, ať už se malují perníčky, plete, hrají společenské hry nebo se zpívá ostatním pacientům. Paní Květoslavě a jejímu klubu však chybí to podstatné, kafíčko - tedy šikovný přístroj, kde by si mohly účastnice dýchánku samy bezpečně připravit lahodnou kávu.

Testimonial

Paní Květoslava Žitníková žije v Domově důchodců v Jesenci. Protože je založením šprýmařka a miluje společnost, organizuje ve zdejším domově společná setkání s dalšími obyvateli, na kterých pletou, malují perníčky, hrají stolní hry, poslouchají hudbu a povídají si. A to vše u voňavé kávy. Doposud jim však chyběl vhodný kávovar, díky kterému by si účastnice dýchánků mohly připravovat kávu i přes mnohdy složitý zdravotní stav samy. Proto se paní Květa zapojila do programu Plníme přání seniorům a v den svých 80. narozenin se díky štědrým dárcům dočkala nového kávovaru. V klubu kafíčkářů tak bude ještě příjemněji.

Skutečná cena přání: 6.433 Kč

 

Rozpočet

Nescafe Dolce Gusto Melody 3 Play&Select
3 990 Kč
20 balení kapslí kávy po 16 ks - různé druhy
2 580 Kč

Celkem třeba
6 570 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací