Reportáž splněného přání

Diakonie ČCE - hospic Citadela Společná nostalgie a sdílení historek dělá radost i seniorům z hospicu Citadela ve Valašském Meziříčí. Všichni mají z mládí mnohokrát zažité vzpomínky z výletů na Hostýn, magického poutního místa v Západních Beskydech. Pod ochranou Panny Marie zde strávili nespočet dní i nocí, kdy probíhaly mše a modlitby. Rádi by ještě jednou proměnili vzpomínky v realitu a navštívili společně Hostýnský vrch. Tentokrát už ne po svých, ale bezbariérovým autobusem, s doprovodem a společným obědem.

Testimonial

Společná nostalgie a sdílení historek dělá radost i seniorům z hospicu Citadela ve Valašském Meziříčí. Všichni mají z mládí mnohokrát zažité vzpomínky z výletů na Hostýn, magického poutního místa v Západních Beskydech. Moc si přáli přeměnit své vzpomínky v realitu a uspořádat společný výlet na Hostýnský vrch. Díky projektu Plníme přání seniorům se jim jejich přání podařilo uskutečnit.

 

Rozpočet

autobus
3 104 Kč
oběd pro 20 osob
4 000 Kč

Celkem třeba
7 104 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací