Reportáž splněného přání

Domov Odry, příspěvková organizace V Odrách je skutečně živo. V domově důchodců totiž chovají psa, kočku, morčata, králíky, vodní želvy, rybičky, kozy a slepice. Zooterapie klienty příjemně zaměstná a chov živých tvorů také probouzí povzbudivé vzpomínky na mládí na venkově. Zvířecí osazenstvo farmy se neustále rozrůstá a farma musí s ním. Místní slepice momentálně obývají starou psí boudu, která je už nevyhovující. Slepičky by si zasloužily vlastní kurník, ideálně patrový, aby na ně pečující senioři dobře viděli.

Testimonial

Obyvatelé domova seniorů v severomoravských Odrách mají rádi společnost zvířat a chovají jich hned několik druhů. Když se tedy přihlásili do projektu Plníme přání seniorům, jejich přání se týkala právě zvířat. Přáli si kurník, kam by se přestěhovaly slepice z nevyhovující staré psí boudy. Na jejich přání se během několika dní sešlo dostatek financí a mohlo být splněno.

 

Rozpočet

kurník
16 700 Kč

Celkem třeba
16 700 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací