Reportáž splněného přání

Domov pro seniory Krnov Ve stáří paměť funguje jinak, než dřív. A tak zatímco si člověk nedokáže vybavit, co dělal včera, desítky let stará vzpomínka ho zahřeje na srdci. V rámci vzpomínkové (neboli reminiscenční) terapie by v krnovském domově pro seniory chtěli uspořádat výstavu nazvanou Vzpomínky života. Exponáty by byly soubory osobních věcí, na které se váže nějaké z vláken niti životního příběhu. Senioři by si tak mohli nejen připomenout vlastní zážitky a zkušenosti, ale podělit se o ně s ostatními.

Rozpočet

materiál (papír, barva – kopírování, látky – potisky fotografiemi, složky, kroužková vazba, dřevo na krabice, popř. kufříky aj., lepidla, barvy, nástěnky)
5 000 Kč
staré předměty (kam by se daly vložit vzpomínkové předměty – např. starý futrál od houslí aj)
1 000 Kč
materiál na tisk letáků, popř. jinou prezentaci
500 Kč
finance pro zaplacení vystupujících (při vernisáži)
1 500 Kč
drobné občerstvení na jednotlivá vzpomínková setkávání v domově (káva, minerálky, koláčky, chlebíčky aj.) popř. drobné občerstvení na vernisáž
1 000 Kč

Celkem třeba
9 000 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací