Reportáž splněného přání

Baba Mia
Komunitní středisko Kontakt Liberec, p. o. Kdo si myslí, že se senioři neumí pořádně odvázat, brzy nebude věřit vlastním očím. Přitom stačí pustit správnou hudbu. Senioři v Liberci by rádi sehnali prostředky a uspořádali vlastní tematický mejdan v místním rockovém klubu - Abba párty. Celá akce se ponese v retro duchu, včetně oblečení a výzdoby. Na listu pozvaných nebudou chybět jejich vrstevníci z okolních domovů, ale hlavně vnoučata a celé rodiny. Protože co dokáže lépe spojit generační propast, než nesmrtelné hity jako Mamma Mia nebo S.O.S.

Testimonial

Senioři z Komunitního centra Kontakt v Liberci si přáli uspořádat tematickou Abba párty v místním klubu. Celý večer byl naplánovaný v retro duchu, na akci chtěli pozvat i své děti a rodiny. A díky projektu Plníme přání seniorům se jim jejich sen podařilo zrealizovat.

 

Rozpočet

vystoupení skupiny ABBA
35 000 Kč
pronájem rockového klubu
7 000 Kč
osa
2 000 Kč
výzdoba sálu
1 000 Kč

Celkem třeba
45 000 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací