Reportáž splněného přání

Domov pro seniory Karolinka Vaření a pečení je koníček, který se svým majitelem nestárne. Senioři v domově Karolinka rádi ve společné kuchyňce připravují svá oblíbená jídla, vyměňují si rodinné recepty a vůbec si užívají radost z vaření. Pro klienty, kterým to zdraví nedovolí, by do domova rádi pořídili mobilní kuchyňku, se kterou by navštěvovali všechna oddělení a při hezkém počasí ji mohli vzít i ven.

Rozpočet

Materiál na výrobu (korpus lamino buk, pracovní deska mramor, úchytky madla matný chrom, kolečka s ložiskem, lepidlo, panty, práce)
15 000 Kč
Trouba (Whirlpool AKZ 6220 ix)
10 000 Kč
Vařič (elektrický, případně indukční vařič dvouplotýnkový)
2 500 Kč
Drobné náčiní (formy na bábovky, beránek, muffiny, plechy, silikonové podložky, misky, váleček na těsto, struhadlo, mašlovačky, atd.)
2 500 Kč

Celkem třeba
30 000 Kč

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací