Reportáž splněného přání

Domov důchodců Jablonecké Paseky Terapie tancem platí na Alzheimerovu chorobu i jiné typy demence, umožňuje snížit dávky psychofarmak a zlepšuje fyzickou i psychickou pohodu seniorů. O tom se pravidelně přesvědčují v Domově důchodců Jablonecké Paseky. Taneční terapie je však účinná pouze při pravidelném a zejména dlouhodobém praktikování. Avšak to rozpočet zařízení bohužel neumožňuje. Taneční terapie dokáže zázraky. Bude pokračovat?

Rozpočet

tříměsíční cyklus taneční terapie, tj. 24 lekcí
64 800 Kč
nácvik závěrečného vystoupení - jednorázově
10 000 Kč

Celkem třeba
74 800 Kč

Poznámky

Ve sbírce nebylo získáno dostatek finančních prostředků, proto bylo přání po dohodě se zařízením splněno pouze částečně.


Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací