Reportáž splněného přání

Marie a František , 80 let O tom, že láska kvete v každém věku, se přesvědčila paní Marie, když se v Domově svaté Ludmily seznámila s panem Františkem. Našli zalíbení ve společných procházkách a chtěli by se jednou vypravit i na Větruši, romantické útočiště svého mládí. A protože je to trochu dál a takový výlet si zaslouží podniknout stylově, rádi by se vypravili v kočáře s koňským spřežením.

Testimonial

Výlet paní Marie a pana Františka byl jedním velkým dobrodružstvím. Dvakrát nepřálo štěstí a jízda musela být kvůli nečekaným potížím s kočárem odložena. Nakonec však čekání stálo za to, neboť přálo počasí, celý den svítilo slunce, a tak si oba dva mohli svůj romantický výlet naplno užít. Ústecký zámeček s vyhlídkou býval za dob jejich mládí místem romantických výletů, po druhé světové válce však začal chátrat a svou slávu obnovil před několika lety. Paní Marie s panem Františkem v krásné restauraci u skvělého jídla vzpomínali na chvíle svého mládí, kdy tam chodívali na tancovačky. Prožili opravdu nezapomenutelný den, tak jak si oba dva přáli.

 

Rozpočet

cesta kočárem na Větruši
11 500 Kč
občerstvení
1 000 Kč
doprava zpět
400 Kč

Celkem třeba
12 900 Kč

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací