Reportáž splněného přání

Milan , 82 let Pan Milan má ryby rád, a to nejen na talíři. Jako kluk chytal v potoce pstruhy holýma rukama. Chtěl by pro jednou opět ochutnat rybu, kterou si vlastnoručně ulovil a připravil. Tentokrát už ne po kolena v peřejích, ale s prutem u rybníka by si chtěl připomenout, jaké to je, když ryby zaberou.

Testimonial

Pan Milan je vášnivým rybářem celý život a díky této celoživotní vášni procestoval celou Českou republiku. Jeho velkým přáním bylo si opět alespoň jeden den zarybařit a také svůj úlovek ochutnat. Jedno říjnové dopoledne se tedy s doprovodem vydal do areálu Davidům mlýn, který se nachází v malebném údolí řeky Moravice. Krásné slunečné počasí slibovalo velmi příjemný výlet a relaxace u rybníka s vychlazeným Radegastem byla přesně to, co si pan Milan přál.

Odpolední výlet pan Milan zakončil ochutnávkou candáta v místní restauraci a během zpáteční cesty již horlivě plánoval, jak druhý den bude se synovcem udit ulovené kapry, které jsou v jeho podání vyhlášenou pochoutkou.

 

Rozpočet

povolenka na lov ryb pro pana Milana s doprovodem
2 400 Kč
ochutnávka vína pro 2 osoby
1 440 Kč
doprava tam a zpět (do 100 km)
2 900 Kč

Celkem třeba
6 740 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací