Reportáž splněného přání

Josefa , 85 let Ráda vzpomíná, jak chodila jako holčička tátovi se džbánkem pro pivo a po cestě zpátky tajně usrkávala pěnu. Paní Josefa má dodnes pivo moc ráda a dopřeje si skleničku po obědě i večeři. A protože má nejraději to z Velkých Popovic, ráda by se podívala do tamního pivovaru, jak se její oblíbené pivo vaří. A třeba i se džbánkem.

Testimonial

Paní Josefě se v červenci splnilo velké přání. Přijala pozvání od Kozla z Velkých Popovic a po 30 letech věrnosti této značce piva se konečně podívala osobně do pivovaru. Tam se totiž dozvěděli o jejím snu a rozhodli se, že jí ho pomohou splnit. Paní Josefa tak měla možnost setkat se přímo se sládkem Vojtěchem Homolkou, který ji osobně přivítal. Protože šlo o nevšední návštěvu, zahájila paní Josefa prohlídku v historické varně, kde se společně se sládkem pustila do živé debaty a společně si načepovali ukázkové půllitry.

Během prohlídkové trasy „Po stopách Kozla“ se nejdříve zastavila v části věnované historii rodu Ringhofferů a v kině se podívala na krátký film o pivovaru. Nevynechala ani návštěvu sklepů a nezapomněla ani na dárky pro své blízké. Od pivovaru navíc dostala další dárkový balíček jako vzpomínku na výlet a od sládka Vojtěcha Homolky knihu „Velkopopovická legenda“ s věnováním. Po obědě a zasloužené chvíli odpočinku v Kozlovně odjela paní Josefa zpátky do Třebíče. Bohatší o splněný sen.

 

Rozpočet

prohlídka pivovaru individuální prohlídka pivovaru s ochutnávkou a školou čepování se sládkem
1 800 Kč
dárkový balíček
850 Kč
občerstvení (pro paní Josefu a doprovod)
800 Kč
doprava Třebíč-Velké Popovice a zpět 300 km
4 500 Kč

Celkem třeba
7 950 Kč

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací