Reportáž splněného přání

Josefa , 85 let Ráda vzpomíná, jak chodila jako holčička tátovi se džbánkem pro pivo a po cestě zpátky tajně usrkávala pěnu. Paní Josefa má dodnes pivo moc ráda a dopřeje si skleničku po obědě i večeři. A protože má nejraději to z Velkých Popovic, ráda by se podívala do tamního pivovaru, jak se její oblíbené pivo vaří. A třeba i se džbánkem.

Testimonial

Paní Josefě se v červenci splnilo velké přání. Přijala pozvání od Kozla z Velkých Popovic a po 30 letech věrnosti této značce piva se konečně podívala osobně do pivovaru. Tam se totiž dozvěděli o jejím snu a rozhodli se, že jí ho pomohou splnit. Paní Josefa tak měla možnost setkat se přímo se sládkem Vojtěchem Homolkou, který ji osobně přivítal. Protože šlo o nevšední návštěvu, zahájila paní Josefa prohlídku v historické varně, kde se společně se sládkem pustila do živé debaty a společně si načepovali ukázkové půllitry.

Během prohlídkové trasy „Po stopách Kozla“ se nejdříve zastavila v části věnované historii rodu Ringhofferů a v kině se podívala na krátký film o pivovaru. Nevynechala ani návštěvu sklepů a nezapomněla ani na dárky pro své blízké. Od pivovaru navíc dostala další dárkový balíček jako vzpomínku na výlet a od sládka Vojtěcha Homolky knihu „Velkopopovická legenda“ s věnováním. Po obědě a zasloužené chvíli odpočinku v Kozlovně odjela paní Josefa zpátky do Třebíče. Bohatší o splněný sen.

 

Rozpočet

prohlídka pivovaru individuální prohlídka pivovaru s ochutnávkou a školou čepování se sládkem
1 800 Kč
dárkový balíček
850 Kč
občerstvení (pro paní Josefu a doprovod)
800 Kč
doprava Třebíč-Velké Popovice a zpět 300 km
4 500 Kč

Celkem třeba
7 950 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací