Reportáž splněného přání

Ladislav , 81 let Ještě jako mladý automechanik se pan Ladislav dal k výsadkářům. Dodnes vzpomíná na náborový plakát, který ho s kolegou po cestě z práce nalákal, i na první seskok v Praze-Klecanech. Za svůj život absolvoval mnoho náročných skoků a cvičení, o kterých dnes rád vypráví. Dnes už mu to zdraví nedovolí. Chtěl by tedy alespoň vyhlídkový let, aby mohl zase jednou na svůj rodný kraj pohlédnout z výsadkářské perspektivy.

Testimonial

Na přání pana Ladislava se potřebnou částku podařilo sesbírat během tří týdnů a nic nebránilo tomu, přání realizovat.

Již příjezd pana Ladislava na letiště byl velkou slávou. Dodnes má na plaském letišti přátele a setkání po dlouhé době byla pro všechny, kteří ho přišli podpořit, velmi dojemná. Osobně se s ním chtěl setkat a pozdravit i profesionální pilot Roman Svoboda ze společnosti Czech Flying Legends, jeden z dárců, který přispěl na jeho přání. A tak všichni vzpomínali a poslouchali vyprávění pana Ladislava o prvních seskocích, o letadlech, ze kterých skákal o kamarádech, které znal a o velkém světě na nebi. A pak přišel na řadu konečně ten skutečný let, naplánování trasy, nasazení sluchátek a start. Pan Ladislav vypadal, jako by letěl naposledy včera. A z výšky si mohl prohlédnout svá oblíbená místa - Plasy i jejich klášter, Třemošnou i Plzeň i kaolinku v Kaznějově. Stejná jako před lety, i když dnes už bez seskoku.

 

Rozpočet

let Cessna C-172
4 050 Kč
doprava na letiště Plasy
1 000 Kč
občerstvení
600 Kč

Celkem třeba
5 650 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací