Reportáž splněného přání

Libuše a Eliška , 91 let Na doby, kdy spolu zpívaly v ostravské Janáčkově filharmonii, paní Libuše s dcerou Eliškou vzpomínají nejraději. Je to už přes dvacet let a zdraví už jim takovou zálibu nedovolí. Chtěly by tak alespoň oživit staré vzpomínky a pohladit duši právě na koncertě Janáčkovy filharmonie v Ostravě.

Testimonial

19. září byl pro paní Libušku a paní Elišku výjimečný den. Navštívily inaugurační koncert H. M. Förstera, nového šéfdirigenta Janáčkovy filharmonie.Mohly tak oživit vzpomínky a připomenout si chvíle kdy byly součástí Janáčkovy filharmonie Ostrava. Je to sice již spousta let, ale některé vzpomínky jsou jednoduše nezapomenutelné a zrovna tyto patří mezi ně. Vybraly si vystoupení houslisty Pavla Šporcla, který byl úžasný. Náhoda tomu chtěla a setkaly se i s přáteli z dob minulých a zavzpomínaly tak na ty krásné časy prožité ve sboru, kde zpívaly. Bylo to báječné setkání, které vytvořilo další životní okamžiky, které se ke vzpomínkám přidají.

Byl to krásný večer plný zážitků, na který budou velmi rády vzpomínat... A v rámci splnění jejich přání je čeká ještě jeden koncert...

 

Rozpočet

Janáčkova filharmonie (2 koncerty pro 5 osob,dámy potřebují doprovod)
2 400 Kč
občerstvení
1 500 Kč
doprava (na 2 koncerty a zpět)
3 600 Kč

Celkem třeba
7 500 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací