Reportáž splněného přání

Stanislav , 69 let Pan Stanislav umí přiložit ruku k dílu a rád navštěvuje sestru i potomky, kteří bydlí nedaleko. Trpí však na srdce a na obyčejném kole už k příbuzným nedojede. Proto by si přál elektrické kolo, které mu samo přidá do pedálů, aby mohl být samostatný a dopřál tělu trochu pohybu.

Testimonial

Pan Stanislav dostal vytoužené kolo ještě v průběhu sbírky, ale návštěvu u něj jsme uskutečnili až o prázdninách. A těšili jsme se na ni. Pan Stanislav i jeho žena jsou totiž velice milí a přátelští lidé a je radost se s nimi setkat. Nejdříve nás sice přivítal prudký déšť, ale to pana Stanislava neodradilo od toho, aby nám předvedl, jak mu kolo skvěle jezdí.

Od prvního momentu bylo vidět, jak je s novým kolem spokojený a jak moc pro něj znamená. Chlubil se, kolik už najezdil kilometrů a jak překvapil svou návštěvou přátele, ke kterým by jinak nebyl schopen dojet. Měli jsme velkou radost, jak dobře mu kolo slouží a jak je pro něj užitečné. Tohle byl opravdu splněný sen.

 

Rozpočet

elektorické kolo TOWNIE 2012 vč. dopravy
18 000 Kč

Celkem třeba
18 000 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací