Reportáž splněného přání

Domov pro seniory Náměšť nad Oslavou Přestože je domov pro seniory v Náměšti nad Oslavou moderně zařízený a poskytuje klientům různé služby i aktivity, některým z nich chybí jejich celoživotní záliba, zahradničení. Na slunné terase domova už není prostor pro záhon, přáním obyvatel domova je tedy dvojice vyvýšených truhlíků, které mohou obhospodařovat i lidé na vozíčku.

Testimonial

Mít možnost relaxovat u své zahrádky by neměla být vyhrazena jen těm, kteří se mohou snadno ohnout a pak i postavit. Díky programu Plníme přání seniorům se klientům Domova seniorů v Náměšti nad Oslavou vrátila chuť zahradničit. Dne 5.6. 2014 jim totiž byly předány vyvýšené truhlíky, a tak se o kytičky, bylinky a zeleninu mohou starat i méně pohybliví klienti.

 

Rozpočet

2 ks truhlík na květiny a zeleninu/ á 7.018 Kč
14 036 Kč

Celkem třeba
14 036 Kč

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací