Reportáž splněného přání

Domov pro osoby se zdravotním postižením Mařenice Je až neuvěřitelné, jak důležité mohou být pro někoho drobné radosti, které my považujeme za všední. V zařízení v Mařenicích by ze všeho nejvíce chtěli pravidelné lekce canisterapie. Tedy program, který s trochou pohybu, hřejivého tepla a velkou dávkou psí lásky jednou týdně prozáří den klientkám v Mařenicích.

Testimonial

Díky splněnému přání „Pejsci pro radost“ mohou klientky Domova Mařenice využívat pravidelné lekce canisterapie. Za vedení zkušené terapeutky začíná setkání s pejsky pozdravením, to znamená, pochováním si pejska na klíně, pomazlením či olíznutím od pejska. Dále práce pejska závisí na tom, co každá klientka potřebuje. U některé jde o polohování, uvolňování svalového napětí, prohřátí těla psím teplem a nebo jde o to užít si příjemnou chvilku s někým, kdo je má rád a dá jim plně svoji lásku, což pejsci dokážou.

 

Rozpočet

40 intervencí/120 mi/ á 1.500 Kč
60 000 Kč

Celkem třeba
60 000 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací