Reportáž splněného přání

Domov pro osoby se zdravotním postižením Mařenice Je až neuvěřitelné, jak důležité mohou být pro někoho drobné radosti, které my považujeme za všední. V zařízení v Mařenicích by ze všeho nejvíce chtěli pravidelné lekce canisterapie. Tedy program, který s trochou pohybu, hřejivého tepla a velkou dávkou psí lásky jednou týdně prozáří den klientkám v Mařenicích.

Testimonial

Díky splněnému přání „Pejsci pro radost“ mohou klientky Domova Mařenice využívat pravidelné lekce canisterapie. Za vedení zkušené terapeutky začíná setkání s pejsky pozdravením, to znamená, pochováním si pejska na klíně, pomazlením či olíznutím od pejska. Dále práce pejska závisí na tom, co každá klientka potřebuje. U některé jde o polohování, uvolňování svalového napětí, prohřátí těla psím teplem a nebo jde o to užít si příjemnou chvilku s někým, kdo je má rád a dá jim plně svoji lásku, což pejsci dokážou.

 

Rozpočet

40 intervencí/120 mi/ á 1.500 Kč
60 000 Kč

Celkem třeba
60 000 Kč

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací