Reportáž splněného přání

Centrum služeb pro seniory Kyjov S rukama v hlíně strávila většina seniorů z centra služeb v Kyjově podstatnou část života. Dnes jim v práci na zahrádce brání Alzheimerova či Parkinsonova nemoc. Proto by rádi pracovali alespoň s hlínou keramickou. Nejen pro připomenutí starých časů a radost z práce, ale i rozvíjení motorických schopností a tvořivosti. Chybí jim jediné - keramická pec, ve které by si mohli vypálit své artefakty.

Testimonial

V srpnu 2014 uživatelé Centra služeb pro seniory v Kyjově získali pec na keramiku, kterou si již dlouho přáli. Následně se v centru zařídila keramická dílna, ze které mají uživatelé velkou radost, protože si zde mohou vyrobit předměty pro radost, dárky rodině apod. Prostě si zde mohou užít svůj volný čas a dobře se u toho pobavit.

 

Rozpočet

Keramická pec Rohde TE 100 MCC+ s TC 304
57 778 Kč

Celkem třeba
57 778 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací