Reportáž splněného přání

Domov pro seniory Budislav Že tělo opouští síly ještě neznamená, že přijde o sportovního ducha. Senioři z domova v Budislavi jsou toho příkladem. Svůj týmový sport objevili nedávno, jmenuje se iboccia a podobá se hře petanque. Jen se hraje uvnitř a není náročný na pohyblivost. Tým z domova v Budislavi už hraje druhou ligu, přáli by si jen vlastní hrací soupravu, aby mohli pilně trénovat.

Testimonial

Klienti Domova získali soupravu na iboccii na počátku srpna 2014 a ještě dlouhá léta ji využívat budou. Ve vyšším věku bývá těžké vzbudit dlouhodobě o něco zájem, ale iboccia je důkazem, že to lze. Klienti pilně trénují třikrát až čtyřikrát za měsíc a soutěží v rámci domova a pravidelně III. Ligu v iboccie. Tato hra není náročná na místo, ani nevyžaduje velký prostor. Vždy se uklidí v jídelně stoly a hra začíná.

 

Rozpočet

nákup soupravy na hru iboccii
10 000 Kč
sada 6-ti dresů (mikin) na hru s názvem mužstva
2 000 Kč

Celkem třeba
12 000 Kč

Novinky

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

1. 3. 2019

Startujeme projekt Plníme přání seniorům pro rok 2019!

Sběr přání pro letošní ročník probíhá od 1. do 29. března 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací