Reportáž splněného přání

Sociání služby Kynšperk nad Ohří Na zahradě domova důchodců v Kynšperku nad Ohří mají krásný odpočinkový koutek s ptačí voliérou, kam si senioři rádi chodí popovídat, odpočinout si na čerstvém vzduchu či jen tak pozorovat ptačí život. Když však zasvítí ostřejší slunce, je pobyt na zahradě pro starší organismus náročný. V Kynšperku by si tedy přáli pergolu, aby si mohli v jejím stínu posedět venku i během horkého dne.

Testimonial

Díky projektu Plníme přání seniorům byla realizována stavba zahradní pergoly. V kynšperském domově svépomocí dokončili venkovní úpravy, dobudovali dlažbu, část hrazení, návětrnou stranu jsme osázeli okrasnými keři, a celý prostor vybavili lavičkami a stolkem. V měsíci září bylo seniorům oficiálně předáno do užívání tolik očekávané relaxační místo, kde si mohou odpočinout či popovídat v útulném prostředí chráněné pergoly.

 

Rozpočet

zemní práce
1 677 Kč
svislé a kompletní konstrukce
7 052 Kč
komunikace
2 144 Kč
ostatní konstrukce a práce . bourání
3 221 Kč
tesařské konstrukce
51 003 Kč
dokončovací práce - nátěry
12 377 Kč
náklady na umístění stavby
2 491 Kč

Celkem třeba
79 965 Kč

Novinky

27. 2. 2020

V roce 2020 připravujeme novou podobu projektu

Po sedmi letech jsme se rozhodli připravit novou podobu projektu Plníme přání seniorům. Abychom se mohli věnovat přípravám, rozhodli jsme se 8. ročník projektu o rok odložit. Těšíme se na vás v roce 2021.

3. 9. 2019

Projekt Plníme přání seniorům 2019 je u konce

Všechna přání letošního ročníku dosáhla na cílovou částku. Děkujeme všem dárcům, kteří pomohli splnit sny aktivním seniorům.

9. 5. 2019

Startuje sbírka Plníme přání seniorům 2019!

Přispějte v letošním ročníku na 15 přání, která pomohou výrazně zlepšit volný čas seniorů napříč celou ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací