Splnili jsme všech 30 přání! Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli do letošního ročníku projektu Plníme přání seniorům.
CELKEM VYBRÁNO
897184
Darujte radost

Program Plníme přání seniorům pomáhá naplnit sny lidem, kteří ani přes vyšší věk a případná omezení, jež stáří přináší, neztratili odvahu, chuť žít a trávit svůj volný čas aktivně. Pro ty, kteří si sami nemohou dovolit své sny z nejrůznějších důvodů splnit, je určena tato veřejná sbírka, která vznikla díky Sodexo a jeho partnerům.


15. 4. 2017 začne veřejná sbírka a vy budete moci přispět na vybraná přání.

Jaká jsme splnili přání v roce 2016

„Bouda není kurník“

Domov Odry, příspěvková organizace,

Obyvatelé domova seniorů v severomoravských Odrách mají rádi společnost zvířat a chovají jich hned několik druhů. Když se tedy přihlásili do projektu Plníme přání seniorům, jejich přání se týkala právě zvířat. Přáli si kurník, kam by se přestěhovaly slepice z nevyhovující staré psí boudy. Na jejich přání se během několika dní sešlo dostatek financí a mohlo být splněno.

„Baba Mia“

Komunitní středisko Kontakt Liberec, p. o.,

Senioři z Komunitního centra Kontakt v Liberci si přáli uspořádat tematickou Abba párty v místním klubu. Celý večer byl naplánovaný v retro duchu, na akci chtěli pozvat i své děti a rodiny. A díky projektu Plníme přání seniorům se jim jejich sen podařilo zrealizovat.

„Malý kus přírody pro každého“

Domov pokojného stáří sv. Alžběty, Plzeň

V plzeňské Domově pokojného stáří sv. Alžběty si senioři přáli svůj malý kousek zeleně. Protože okopávání záhonků už není v možnostech klientů, přáli si mobilní záhonky, které se dají snadno opečovávat i z invalidního vozíku. Díky projektu Plníme přání seniorům se jim jejich přání splnilo.
Všechna splněná přání

Novinky

1. 3. 2017

Sběr přání skončil.

Veřejná sbírka na vybraná přání začíná 15. 4. 2017.

1. 1. 2017

Již za pár dnů začne pátý ročník Plníme přání seniorům

Již 20. ledna můžete opět svá přání do 5. ročníku projektu Plníme přání seniorům.

12. 4. 2016

Již za 3 dny začíná veřejná sbírka.

Od 15. 4. až do 30. 6. 2016 můžete i vy přispět na některé ze 30 finálových přání. Která to jsou, se dozvíte už v pátek 15. 4. 2016.